/ Listopad 30, 2021/ Ogłoszenia parafialne

I Niedziela

Adwentu

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Aleksandry Janik

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + żony, matki i babci Marty Kwak w 3-cią r. śmierci.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Alfreda Barakowskiego w 1-wszą r. śmierci.
29.11.2021 Poniedziałek 7.00 J Za dusze zalecane w wypominkach

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Jana Morawiec w 5-tą r. śmierci, + jego żony Marii i ++ z rodz.
30.11.2021 r.

Św. Andrzeja Apostoła

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Agnieszki i Karola, teściów Agnieszki i Pawła, + Norberta, dla ++ braci, siostry, szwagierek, szwagrów i ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  ++ rodziców, teściów, męża Wilhelma, księży Józefa i Bolesława, ++z rodziny i pokr.
01.12.2021 r.

Pogrzeb + Heleny Skorupa.

Do Mił. B. i MB Miłosiernej o dar życia w. dla + matki Marii Woś w 22 r. śm., + ojca Brunona. teściów Heleny i Walentego, oraz ++ z rodziny.

J Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Feliksa w 5-tą r. śmierci, dla + matki Katarzyny i teścia Bogumiła, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
02.11.2021 r.

Za ++ kapłanów.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Marty w 17-tą r. śm. ojca Nikodema, męża Tadeusza, zięcia Ernesta i ++ z rodz., oraz o zdrowie i bł.
03.12.2021 r.

Św. Franciszka Ksawerego, kapłana

Do Mił. B. i św. Barbary o dar życia w. dla + męża i ojca Teodora Kurpierz w 11 r. śm. i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
04.12.2021 r.

Nabożeństwo 1-wszej  soboty miesiąca.

J Do Bożej Op. i św. Barbary z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o zdrowie i bł. B. dla naszych górników i ich rodzin, oraz za  wszystkich ++ członów tej wspólnoty.

18.00 J Do Mił. B.za o dar życia w. dla + Jana Janik w 2-gą r. śm.
05.12.2021 r.

II Niedziela

Adwentu

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o dalsze bł. Boże  i zdrowie w rodzinie, oraz za + żonę Irmgardę w 21-tą r. śm., ++ rodz. z obu str, ++ z pokr.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża Jerzego, teściowej Janiny w kolejną r. śm., teścia Tadeusza , rodziców Reginy i Stanisława i ++ z rodziny.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla ++ rodziców Elżbiety i Alfreda Pietrucha w r. śm., dla ++ dziadków z obu str. i ++ z rodz. Pietrucha i Ochman.

14.00 J Za + Wiktora, oraz  żyjących i zmarłych członków DFK.

Dzisiaj w niedzielę II etap wyborów do PRD zgodnie ze Statutem Wyborów, każdy pełnoletni przed, albo po Mszy św. może otrzymać jedną kartę wyborczą na której zaznaczy najwyżej trzech kandydatów.

Dzisiaj o godz. 15:00 w kościele parafialnym nabożeństwo adwentowe.

Od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 Msze św. roratnie

W tym tygodniu przypadają 1-wszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W 1-wszy czwartek  od godz. 17.00 do 18.00 „Godzina święta” z modlitwą  o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

W 1-wszy piątek  nabożeństwo do Serca Pana Jezusa rano  po Mszy św., a wieczorem podczas  adoracji od 17.00 do 18.00.

Nabożeństwo 1-wszej soboty miesiąca w kościele PiP o godz. 7.00, zaś odwiedziny chorych od godz. 9.00.

Okazja do przyjęcia sakramentu pokuty przed każdą Mszą św.

Spotkania dla kandydatów do przyjęcia sakr. bierzmowania: w środę kl. VI, w czwartek kl. VII i w piątek kl. VIII.

W zakrystii można nabywać świece wigilijne

W związku z pandemią koronawirusa obowiązuje w kościele noszenie masek zakrywających usta i nos.