/ Czerwiec 19, 2018/ Ogłoszenia parafialne

17.06.2018

XI zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla  matki Gertrudy, + ojca Serafina, ++ braci, + Stanisława, oraz ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + matki Jadwigi w 10-tą  rocznicę  śmierci, + ojca Alfonsa i ++ z rodziny.

Do MSPJ i MBNP o dar życia wiecznego dla  + siostry Marii Pietrzak na pamiątkę  Jej urodzin, + Jej męża i ++ z rodziny.

18.06.2018

18.00 J Do B. Op. i MBNP  z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże  z okazji  r. urodzin  , oraz o zdrowie bł. Boże dla całej rodziny.

19.06.2018

Do Mił. B. za + kapłanów.

Do B. Op. i MBNP  z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę dla Reginy z okazji  urodzin, a dla ++ z rodziny, o radość  życia wiecznego.

20.06.2018

Św. Alojzego Gozagi, zakonnika

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Karola Figlak w 1-szą r. śmierci.

Do Mił. B.  z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł.  Boże w rodzinie, oraz za + matkę Annę.

Najświętszej Maryi Panny Opolskiej

W  pewnej int.

Do B. Op. i MBNP  z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże  z okazji urodzin , oraz za ++ rodz. Heleny i Franciszka, wujka Roberta, cicię Łucję i ++ babcie z obu stron.

Msza św. na zakończenie roku szkolnego w  int. Parafian.

Do B. Op. z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże, oraz Dary Ducha Świętego w domu i w szkole dla Oliwii z okazji 20 –tej r. urodzin .

23.06.2018

Do MBNP z okazji 25-tej r. ślubu Ireny i Tomasza  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej na dalsze lata

Do Mił. B. o dar życia wiecznego  dla  + Tadeusza Janika w  30-ty dzień po  śmierci.

Do B. Op. z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie, oraz za + męża Juliana, syna Henryka i ++ z rodziny, o dar życia wiecznego.

24.06.2018

Uroczystość

Narodzenia

Św. Jana

Chrzciciela

Uroczystość  odpustowa  ku  czci  św. Ap.  Piotra i Pawła

Do NSPJ   za + matkę Józefę w r. śmierci, + ojca Jana, ciocię Walerię i wszystkich ++ z rodziny, o dar życia wiecznego.

– Do Mił. B. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze  zdrowie i bł. Boże z okazji ur., oraz za + męża Pawła i ++ z rodz

– Za + ojca Herberta Michalika w 2-gą r. śm.o dar życia w.

Suma odpustowa ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła w int. Parafian.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.

Dzisiaj przed kościołami zbiórka na Wydział Teologiczny w  Opolu.

Dzisiaj Nabożeństwo czerwcowe o godz. 15,00 w kościele św. Jana

Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu w kościele św. Jana                                                           po Mszy św. wieczornej.

Sakrament Pokuty i Pojednania przed każdą Mszą św.

We wtorek Msza św. dla dzieci szkolnych i spotkanie dla klas VI i VII

W środę od godz. 8.30 sprzątanie wokół kościoła Parafialnego przed odpustem.

W czwartek do godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu,

oraz okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty i Pojednania

W piątek Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla klas II  gimnazjum.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy nasz odpust parafialny,

serdecznie wszystkich zapraszam do budowania klimatu tej uroczystości,

zwłaszcza przez udział w „sumie odpustowej” i procesji.

Uroczystości będzie przewodniczył i kazanie będzie głosił

1. prof. Bonawentura Smolka OFM.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

Tomasz Dziwis, zam. Kochcicach. i Ewelina Kołodziej, zam. w Molnej             – zap.  III

Kamil Fronczek zam. w Wachowie i Klaudia Wieczorek zam. w Sierakowie Śl  – zap. III

Szymon Ziaja zam. w Sierakowie Śl. i Monika Byczek zam. w Lublińcu             – zap.  II