/ Czerwiec 24, 2018/ Ogłoszenia parafialne

Narodzenia Świętego

Jana Chrzciciela

Uroczystość  odpustowa  ku  czci  św. Ap.  Piotra i Pawła

Do NSPJ   za + matkę Józefę w r. śmierci, + ojca Jana, ciocię Walerię i wszystkich ++ z rodziny, o dar życia wiecznego.

– Do Mił. B. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze  zdrowie i bł. Boże z okazji ur., oraz za + męża Pawła i ++ z rodz

– Do Mił. Bożego za + ojca Herberta Michalika w 2-gą r. śmierci o dar życia wiecznego

Suma odpustowa ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła             w int. Parafian.

25.06.2018

18.00 J Do Mił. B. i MBKrólowej Pokoju. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Bożej, dar zdrowia i bł. dla Ireny i Łucji z ok. ur.

26.06.2018

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 J Do B. Op. i MBNP  z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie, dary Ducha Świętego, dobry wybór drogi życiowej i bł. Boże dla Sebastiana w 18-tą r. urodzin.

27.06.2018

18.00     J Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla Edwarda Kąsewicza  w rocznicę  śmierci, oraz za ++ z rodziny.

Św. Ireneusz biskupa i męczennika

W pewnej int..

18.00 J Do Mił. Bożego  o dar życia wiecznego  dla  + męża Reinholda i ++ z rodziny.

Św. Apostołów Piotra i Pawła

W int. Parafian

J Do B. Op. z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł.  Boże,  dla Doroty z okazji 60 –tej r. urodzin .

Do B. Op. z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie, oraz za ++ rodziców z obu stron i ++  z rodziny, o dar życia wiecznego.

30.06.2018

Do B. Op. z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie z okazji 75 r. ur. Teresy Glinka, oraz za + męża Eugeniusza   o dar życia w Panu.

Do B. Op. z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże z okazji 18 r. ur. Kamili

18.00 J Za + ojca Antoniego w 30-tą r. śmierci, za + matkę Elżbietę, ++ z rodz. z obu stron, o dar życia w., oraz o zdrowie i bł. Boże w r.
01.07.2018

XIII zwykła

Do Mił. B. za + ojca Józefa w 11 r. śm., matkę Teresę, ++ dziadków i ++ z rodziny o dar życia w., oraz o zdrowie i bł. B.

Do B. Op. z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie z okazji kolejnej r. ślubu, oraz o zdrowie i opiekę św. Anioła Stróża dla wnuczka Marcela, a dla ++ rodziców o dar życia wiecznego.

Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego  dla + Marii Morawiec w 1-szą r. śmierci, oraz za + Jej męża Jana.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.

Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu w kościele św Jana  po Mszy św. wieczornej.

Sakrament Pokuty i Pojednania przed każdą Mszą św.

W czwartek przypada 46 rocznica ustanowienia Diecezji opolskiej

W czwartek do godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu,

oraz okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty i Pojednania.

W piątek 29. 06.  przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

Msze św. tego dnia jak w święta cywilnie zniesione,

Msza św. o godz. 10.00 ze względu na malowanie kościoła parafialnego

będzie odprawiana w kościele św. Jana Nepomucena

Kolekta tego dnia  przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej .

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej Diecezji  i  Seminarium Duchownego .

Odpust ku czci Nawiedzenia NMP w Łomnicy

Na Górze św. Anny pielgrzymka dzieci

W Kokotku u Ojców Oblatów świętowanie dziesięciolecia tworzenia

Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA, o godz. 11.30 Msza św.,

O godz. 16.00 koncert Arki Noego a o godz. 19.00 koncert 2TM 2,3.

Przez najbliższe dwa tygodnie wszystkie Msze św. w kościele św. Jana