/ Sierpień 30, 2021/ Ogłoszenia parafialne

29.08.2021 r.

XXII zwykła

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. B. dla Elżbiety z ok. 65-tej r. ur. i wnuczki Liwii w

5-tą r. urodzin.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + brata Jerzego i matki Janiny na pamiątkę ich urodzin.

Do Bożej Op. z podz. za wszystkie łaski w kolejną r. ślubu i z prośbą o Bożą opiekę  zdrowie dla wnuków i całej rodz., oraz dary Ducha Świętego w 13-tą r. urodzin wnuka

14.00 PiP Msza św. dożynkowa z podziękowaniem  Panu Bogu za tegoroczne żniwa mieszkańców Sierakowa .
30.08.2021 r.  Poniedziałek 7.00

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Piotra w  r. śmierci, dla + jego żony Anny i ++ z pokr.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Marty w 18-tą r. śm., ojca Piotra, brata Edmunda, bratanicę Lidię, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
31.08.2021 r.

18.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł, Boże dla całej rodziny
01.09.2021 r.

Bł. Bronisławy dziewicy

Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego.

PiP Do Mił. Bożego za  ++ rodziców Gertrudy i Zygfryda Biela w 20-tą r. śmierci matki, oraz brata Gintra  o spokój ich dusz.
02.09.2021 r.

O powołania kapłańskie i zakonne

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + wujka Karola na okoliczność śmierci i pogrzebu od Urszuli i Manfreda Szulc z rodziną.
03.09.2021 r.

Św. Grzegorza W. papieża  i doktora K.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Antoniego Buczek w 15-tą r. śmierci, dla  + ojca chrzestnego Karola Lesik, + matki Marty, cioci Gertrudy i dla wszystkich ++ z rodziny.
04.09.2021 r.

Nabożeństwo 1-wszej soboty miesiąca.

Ślub: Rafała Sobek i Karin Wąsik

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże . z ok. 80-tej r. urodzin Irmgardy.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o  zdrowie i bł. Boże dla Krystyny w 60-tą r. ur. i dla całej rodziny.

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Zofii Wręczyckiej od koleżanek: Małgosi, Danki, Janiny, Róży, Marii, Sylwii, Bernadety, Doroty i Hildegardy.
05.09.2021 r.

XXIII zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Bernarda Widera na pamiątkę ur., dla ++ rodziców, rodzeństwa i krewnych z obu str.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Stefana w 19-tą r. śmierci, dla  + matki Gertrudy na pamiątkę ur. i dla wszystkich ++ z rodz..

Do Mił. B. za + ojca Stanisława w rocznicę  śmierci, + matkę Janinę i brata Władysława, oraz ++ teściów Natalię i Stanisława Kierat.

14.00 P Msza św. dożynkowa z podziękowaniem  Panu Bogu za tegoroczne żniwa i plony od mieszkańców Panoszowa.

Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 14.00 w kościele parafialnym będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne żniwa.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty codziennie przed Mszą św.

Sakrament Pokuty dla dzieci  klas : IV, V, i VI w poniedziałek, a dla pozostałych klas we wtorek –  w kościele parafialnym od godz. 17.00.

Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w środę o godz. 8.00 w kościele św. Jana.

W tym tygodniu przypadają 1-wszy czwartek, piątek i  sobota miesiąca.

Jak zawsze w 1-wszy czwartek od godz. 17 do 18.00 w kościele parafialnym „Godzina święta” z modlitwą w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych, oraz modlitwą za młode pokolenie .

W 1-wszy piątek nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, rano po Mszy św. a wieczorem adoracja od 17.00 do 18.00 a na zakończenie adoracji nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

Nabożeństwo 1-wszej soboty w kościele parafialnym o godz. 7.00 po nabożeństwie od  godz. 9.00 odwiedziny chorych.

W przyszłą niedzielę dzień solidarności z Afganistanem, oprócz modlitwy, przed kościołami zbiórka do „puszek”.

W związku z pandemią koronawirusa obowiązuje w kościele

noszenie masek zakrywających usta i nos.