/ Sierpień 23, 2021/ Ogłoszenia parafialne

22.08.2021 r.

XXI zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + żony na pamiątkę jej urodzin, dla ++ rodziców z obu stron, oraz o zdrowie bł. Boże w rodz.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla ++ Konrada i Reginy Baron, Mariana i Lidii Radzioch i dla + ks. Waldemara.
  11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca i dziadka Jana Pietrucha w 8-mą r. śmierci i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.
23.08.2021 r.  Poniedziałek 18.00  PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców z obu stron, męża i ojca, 2 braci, bratową, siostrę, bratanka, szwagra z żoną, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
24.08.2021 r.

Św. Bartłomieja Apostoła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Andrzeja Kampa, Urszulę i Henryka Brambosz, Alojza Kampa i ++ z rodzin: Kampa, Brambosz, Siekiera i Golec.

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz o opiekę św. Anioła Stróża dla dzieci.
25.08.2021 r.

Do Mił. B. za + Andrzeja Bąk w 30-ty dzień po śmierci.

PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + Emilii, dla ++ rodziców i wszystkich ++ z rodziny.
26.08.2021 r.

Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej

PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Zygmunta Brzezina na pamiątkę urodzin.
27.08.2021 r.

Św. Moniki

Do  Mił. B. o dar życia w. dla Karola Lesik w 30-ty dzień po śm.

18.00 PiP Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Katarzyny w 31 r. śmierci, dla ++ ojca Feliksa i teścia Bogumiła, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
28.08.2021 r.

Św. Augustyna biskupa i doktora Kościoła

Do Bożej Op. z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o dalszą opiekę  zdrowie i bł., Boże z okazji 50-tej r. ur. Izabeli Arndt.

J Do Bożej Op. i św. Anioła St. z prośbą o opiekę i potrzebne łaski dla   Kamila Niemiec1-wszą r. urodzin.

Do Bożej Op. z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o dalszą opiekę  zdrowie i bł., Boże z okazji 50-tej r. ślubu Agnieszki i Bernarda Wieczorek.

18.00 J Do Bożej Op. z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł, B. i dary Ducha Świętego dla wnuków: Heleny,  Sandry Natalii, i Krystiana..
29.08.2021 r.

XXII zwykła

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. B. dla Elżbiety z ok. 65-tej r. ur. i wnuczki Liwii w

5-tą r. urodzin.

9.30 PiP Do  Mił. B. o dar życia w. dla + brata Jerzego i matki Janiny na pamiątkę ich urodzin.

PiP Do Bożej Op. z podz. za wszystkie łaski w kolejną r. ślubu i z prośbą o Bożą opiekę  zdrowie dla wnuków i całej rodz., oraz dary Ducha Świętego w 13-tą r. urodzin wnuka

14.00 PiP Msza św. dożynkowa z podziękowaniem  Panu Bogu za tegoroczne żniwa .

Dzisiaj  odpust św. Rocha w Grodzisku k. Olesna. Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bpa Pawła Stobrawy o godz. 11.00

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty codziennie przed Mszą św.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Spotkania uzupełniające dla kandydatów do bierzmowania według podanego wcześniej porządku, choć można uczestniczyć w inny dzień.

Jutro w poniedziałek o godz. 7.15 wyjazd pielgrzymkowy do Wieliczki i Centrum św. Jana Pawła II.

W programie jest zwiedzanie Wieliczki , Msza św. i posiłek, a następnie  przejazd do Centrum św. Jana Pawła II w Krakowie i w godz. wieczornych powrót do domu.

Koszt przejazdu autokarem dla 40 osób  – 75 zł. (osobo trzeba zakupić bilet do zwiedzenia kopalni).

W niedzielę 29.08 podczas Mszy św. o godz. 14.00 w kościele parafialnym będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne żniwa.

W związku z pandemią koronawirusa obowiązuje w kościele

noszenie masek zakrywających usta i nos.