/ Maj 3, 2022/ Ogłoszenia parafialne

01.05.2022 r.

III Niedziela Wielkanocna

Do Bożej Op. i Królowej Majowej z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę  i zdrowie w rodzinie.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  bł. B. i zdrowie w rodzinie, oraz za ++ rodziców, teściów, 2 braci i 2 szwagrów.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Józefa i Ireny Pietrucha, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
02.05.2022 r.  Poniedziałek 7.00   J Za ++ kapłanów.

Do KM w kolejną r,. ślubu z prośbą o dalsze zdrowie i bł. i opiekę Bożą na dalsze lata w rodzinie i w rodzinach dzieci.
03.05.2022 r.

Uroczystość NMP Królowej Polski

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Gerarda w 19-tą r. śmierci, ++ rodziców z obu stron, dla + siostry, brata i wszystkich ++ z rodziny.

Do Mił. B. i KM o dar życia w. dla + matki Marii Woś i Heleny Cierpioł na pamiątkę ich ur. dla ++ ojców Brunona i Walentego i  ++ z rodziny.

Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem  za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę ,zdrowie i bł. Boże  dla Bożeny w 50-tą r. urodzin i Marii w 77 r. urodzin, oraz o dar życia wiecznego dla + Henryka.
04.05.2022 r.

Św. Floriana Męczennika

W int. Sióstr.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Wiesława Włóki – od Kasi i Maćka Krawczyk.
05.05.2022 r.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + Jadwigi Dyner w 3-cią r. śmierci, ++ rodziców i siostry Leokadii.

18.00 PiP Do KM z prośbą o bł. Boże, zdrowie dla żyjących i życie w. dla ++ Róż z róży Róż. p. Barbary Majchrzak, oraz o pokój w Ukrainie.
06.05.2022 r.

Św. Apostołów Filipa i Jakuba

18.00 PiP Do KM o potrzebne łaski w rodzinach Róż Różańcowych P. Heleny Firguth  za ++ z tej Róży, oraz o pokój dla Ukrainy i  dla całego świata.
07.05.2022 r.

Nabożeństwo 1-wszej soboty miesiąca

Do Bożej Op. i św. Anioła Stróża z podz. za dar życia i chrztu św. z prośbą o opiekę, zdrowie, bł. Boże dla rocznego dziecka Piotra  Kaleja, oraz o łaski dla jego rodziny, a także  z okazji 40-tej r. ur. Alicji Kaleja z prośbą i potrzebne łaski opiekę MB.

Do Bożej Op. i św. Floriana w  int. Strażaków.

18.00 J Do KM o potrzebne łaski w rodzinach Róż Różańcowych P. K. Sosnowskiej,  za ++ z Róży, oraz o pokój na świecie.
08.05.2022 r.

IV Niedziela Wielkanocna

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Romana w 15-tą r. śm., matki Anny, ojca Rudolfa, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + mamy Marii Jochem w 11-tą r. śmierci, oraz dla ++ z rodzin Jochem, Kuzaj i Wiendlocha.

11.00 PiP Uroczystość 1-wszej Komunii św.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Caritas naszej Diecezji.

Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele parafialnym Nabożeństwo majowe.

Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 17.30 w kościele parafialnym, jedynie w soboty w kościele św. Jana.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.

W tym tygodniu przypada 1-wszy czwartek i piątek miesiąca

W czwartek adoracja od godz. 17.00 do 18.00 w kościele parafialnym.

W 1-wszy piątek nabożeństwo do NSPJ rano po Mszy św., a wieczorem w kościele parafialnym nabożeństwo majowe.

Nabożeństwo 1-wszej soboty miesiąca w kościele parafialnym o godz. 7.00, a od godz. 9.00 odwiedziny chorych naszej parafii.

Kolekta przyszłej niedzieli, przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w kościele parafialnym nabożeństwo majowe

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się 59 Światowy Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.