/ Maj 10, 2022/ Ogłoszenia parafialne

08.05.2022 r.

III Niedziela Wielkanocna

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Romana w 15-tą r. śmierci, dla + matki Anny, ojca Rudolfa, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + mamy Marii Jochem w 11-tą r. śm., oraz dla ++ z rodzin Jochem, Kuzaj i Wiendlocha.

11.00 PiP Uroczystość 1-wszej Komunii św.
09.05.2022 r.  Poniedziałek

Św. Stanisława Bpa i M. Patrona Polski

Do KM z prośbą o Bożą opiekę i bł. w rodzinach Róż Różańcowych P. Doroty Kulik, oraz  o pokój na świecie i nawrócenie grzeszników.

PiP Do Mił. B. za ++ rodz. Marię i Karola, teściów Annę i Wilhelma, męża Henryka, syna Maksymiliana, ++ szwagrów i ++ z rodzin Gruca i Trinczek, dusze opuszczone, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
10.05.2022 r.

Do Bożej Op. prosząc o zdrowie i Bożą opiekę w rodzinie, a dla bliskich zmarłych o łaskę zbawienia

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Gertrudy Pawlik w r. śmierci, ojca Karola siostry i brata, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
11.05.2022 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Zofię Gadomskiej w 30-ty dzień po śmierci.

Do Mił. B. i KM o dar życia w. dla + matki i babci Janiny Świstackiej w 24 r. śmierci i ++ z rodziny.
12.05.2022 r.

Do Mił. B. za + chrześniaka Andrzeja  w 1-wszą  r. śmierci

i ++ z rodziny.

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca i dziadka Karola Borowskiego w r. śmierci , dla + mamy Janiny, brata Władysława, dla dziadków i krewnych, oraz o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.
13.05.2022 r.

18.00 PiP Nabożeństwo Fatimskie.
14.05.2022 r.

Św. Macieja Apostoła.

Do Bożej Op. i św. Anioła Stróża z podz. za dar życia i chrztu św. z prośbą o opiekę, zdrowie, bł. Boże dla rocznego dziecka Zofii Dawidowicz.

16.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + Marty Łach w

1-wszą r. śmierci.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + Marty Łach w

1-wszą r. śmierci.

15.05.2022 r.

IV Niedziela Wielkanocna

Do Mił. B. i MB Miłosiernej o dar życia w. dla + Anny Kaczmarzyk, dla ++ rodziców z obu stron i dla ++ z rodz.

9.30 PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża i ojca Rudolfa, w kolejną r. śmierci dla ++ rodziców z obu stron i ++ z rodzin Pietrucha i Lesik.

11.00 PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + żony , matki i babci Marty na pamiątkę urodzin.

Dzisiaj przypada Niedziela Dobrego Pasterza, która  rozpoczyna  59 Tydzień Modlitw o Powołania do Służby Bożej w Kościele .

Dzisiaj w niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00 w kościele parafialnym Uroczystość 1-wszej Komunii św.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby remontowe parafii.

Dzisiejsze nabożeństwo majowe będzie odprawiane o godz. 16.00.

Przez cały tydzień nabożeństwa majowe o godz. 17.30 w kościele PiP, natomiast w sobotę o godz. 17.30 w kościele św. Jana.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.

W piątek 13 maja rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie –  o godz. 17.30 nabożeństwo majowe, o godz. 18.00 różaniec fatimski, później Msza św. i procesja ze świecami, ponieważ nie ma już ograniczeń wszystkich serdecznie zapraszam.

13 maja, jak co roku jesteśmy  zaproszeni do Kolonii Łomnickiej na odpust ku czci Matki Bożej Fatimskiej,  Mszy św.   dla chorych i seniorów o godz. 10.00 będzie przewodniczył Ks. Bp Andrzej Czaja.