/ Maj 10, 2021/ Ogłoszenia parafialne

09.05.2021 r.

VI Niedziela Wielkanocna

W int. żyjących i zmarłych Stanisławów w rodzinie.

Do Mił. B. i MB Miłosiernej o dar życia w dla + żony i matki Anny Kaczmarzyk  w 7-tą r. śm. i dla ++ z rodziny z obu stron.

PiP Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Zofii Kozłowskiej z okazji 70-tej r. urodzin, dla Kingi w 15-tą r. urodzin i całej rodziny, oraz za ++ z rodziny

12.00 PiP Uroczystość 1-wszej Komunii św.
10.05.2021 r.  Poniedziałek 7.00 J Msza św. w intencjach Matki Bożej.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz. Marii i Karola, matki Anny, brata, siostry, szwagra Henryka i dusz w czyśćcu cierpiących.
11.05.2021 r.

7.00 J Msza św. w intencjach Matki Bożej.

Do Mił. B. i KM o dar życia w. dla + matki i babci Janiny Świstackiej w 23 r. śmierci i ++ z rodziny.
12.05.2021 r.

Msza św. w intencjach Matki Bożej.

PiP Do Mił. B. i KM o dar życia w. dla + matki Gertrudy Pawlik w r. śmierci, ojca Karola siostry i brata, oraz dla wszystkich  ++ z rodziny.
13.05.2021 r.

Msza św. w intencjach Matki Bożej.

18.00 PiP Nabożeństwo Fatimskie.
14.05.2021 r.

Święto św. Macieja Apostoła

Msza św. w intencjach Matki Bożej.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + żony , matki i babci Marty na pamiątkę urodzin.
15.05.2021 r.

Msza św. w intencjach Matki Bożej.

Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla + Zdzisława Czaja w 30-ty dzień po śmierci .

18.00 J Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę ,zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za + matkę Marię, ojca Jana na pamiątkę urodzin,  ++ z rodziny i pokr.
16.05.2021 r.

Uroczystość

Wniebowstąpienia

Pańskiego

Do Mił. B. i KM o dar życia w. dla + matki Heleny w 20-tą r. śm.,ojca Franciszka wujka Roberta, cioci Łucji, babci z obu str. i ++ z rodz.

Do KM za + męża i ojca Rudolfa w kolejną r. śmierci, ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny.

Do MBNP i św. Józefa z podz. za otrzymane łaski i z prośba o bł. Boże i zdrowie w rodzinie, oraz o dar życia w. dla + matki Marii Jochem w 10-tą r. śmierci.

12.15 PiP Msza św. w intencjach Matki Bożej.

Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.00 Uroczystość 1-wszej Komunii. św., ale Msza św. tylko dla rodzin dzieci komunijnych.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby remontowe parafii.

Nabożeństwo majowe dzisiaj o godz. 15.00 w kościele parafialnym.

Nabożeństwo majowe dla dzieci komunijnych dzisiaj o godz. 16.30.

W poniedziałek, wtorek i środę przypadają  dni krzyżowe, przez udział w procesjach błagalnych chcemy prosić Pana Boga  o dobre urodzaje.

( uwzględniając reżim sanitarny można już odbywać procesje ).

W te dni o godz. 17.00 w kościele parafialnym rozpoczęcie procesji, podczas której także odprawiać będziemy nabożeństwo majowe.

W tym miesiącu w czwartek rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie.

w czwartek nabożeństwo majowe o godz. 17.30 różaniec fatimski o godz. 18.00, a później Msza św. i procesja (w reżimie sanitarnym).

Od piątku rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, dlatego nabożeństwa majowe o godz. 17.00.

W przyszłą niedziele Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

W związku z pandemią koronawirusa obowiązuje w kościele

noszenie masek zakrywających usta i nos.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii

Obowiązuje też  limit wiernych mogących uczestniczyć we mszy św.

Dla naszych kościołów wynosi on odpowiednio:

dla kościoła parafialnego  – 43 osób,

a dla kościoła św. Jana  – 18 osób.

Po wykorzystaniu limitu wiernych kościoły muszą być zamykane.