/ Maj 3, 2021/ Ogłoszenia parafialne

02.05.2021 r.

V Niedziela Wielkanocna

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Antoniego w

75 r. urodzin i Daniela w 15-tą r. urodzin.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę ,zdrowie i bł. Boże w rodzinie

Do św. Anioła St. o Jego opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Hanny Skotarskiej  w 1-wszą r.  urodzin.

P Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Jana Dombek w 20-tą r. śmierci, oraz dla ++ rodziców, teściów i pokr. z obu stron.
03.05.2021 r.  Poniedziałek

Uroczystość NMP Królowej Polski

Za + męża Henryka syna Maksymiliana, rodz. Marię i Karola, Annę i Wilhelma, ++ szwagrów, ++ z rodz Gruca i Trinczek i dusz w czyśćcu, oraz o zdrowie i bł.  B. w rodz.

Do Mił. Bożego i KM za ++ matki Marię Woś i Helenę Cierpioł na pamiątkę ur., ++ ojców Brunona i Walentego i ++ z pokr.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Marii Krawczyk w 30-ty dzień po śmierci

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Jadwigi Dyner w 2-gą r. śm., ++ rodziców  i siostrę  Leokadię
04.05.2021 r.

Św. Floriana męczennika

Do Mił. B. za + szwagra Huberta na okol. śmierci i pogrzebu – od szwagra Franciszka

Do Bożej Op. i św. Floriana w  int. Strażaków
05.05.2021 r.

Do Mił. B. o dar życia w dla + Marka Junker w 1-wszą r. śm.

18.00 PiP Do KM z podz. i prośbą o bł. Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego w rodzinach i za ++ siostry z Róży Róż, B. Majchrzak.
06.05.2021 r.

Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

Do KM z podz. za otrzymane laski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie, za ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny.

Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla + Jana Matysek na pamiątkę 65 r. urodzin, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

18.00 PiP Do Mił. B. i MB Miłosiernej o dar życia w dla + żony i matki Anny w 7-tą r. śmierci
07.05.2021 r.

7.00 J W int. Parafian

Pogrzeb + Gertrudy Sadłuckiej

Do KM z podz. i prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie w rodz,  o powołania kapł. i zakonne, oraz  za ++ siostry z Róży Róż, Heleny Fiirguth
08.05.2021 r.

Uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Pawła na pamiątkę urodzin, dla ++ rodziców z obu stron i dusz w czyśćcu cierpiących.

Za + syna Damiana w 4-tą r. śm. i ++ rodziców z obu stron

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Romana w 14-tą r. śm., matki Anny, ojca Rudolfa, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie
09.05.2021 r.

VI Niedziela Wielkanocna

W int. żyjących i zmarłych Stanisławów w rodzinie.

Do Mił. B. i MB Miłosiernej o dar życia w dla + żony i matki Anny Kaczmarzyk  w 7-tą r. śm. i dla ++ z rodziny z obu stron.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą o dalszą opiekę ,zdrowie i bł. Boże dla Zofii Kozłowskiej z okazji 70-tej r. urodzin, dla Kingi w 15-tą r. urodzin i całej rodziny

12.00 PiP Uroczystość 1-wszej Komunii św.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na potrzeby

Diecezji i Seminarium Duchownego.

Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele parafialnym

nabożeństwo majowe

Codziennie nabożeństwa majowe o godz. 17.30 w kościele parafialnym, a w soboty w kościele św. Jana.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.,

a wieczorem przed nabożeństwem majowym

W tym tygodniu przypada 1-wszy czwartek i piątek miesiąca.

W czwartek Godzina św. od godz. 16.00 do 17.00

W 1-wszy piątek nabożeństwo po porannej Mszy św.

W piątek wieczorem po Mszy św. w kościele św. Jana

Sakrament Pokuty i Pojednania przed 1-wszą Komunią św.

W niedzielę o godz. 12.00 w kościele parafialnym Uroczystość 1-wszej Komunii św. ( kościół zarezerwowany na tę uroczystość ).

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii

W związku z pandemią koronawirusa obowiązuje w kościele

noszenie masek zakrywających usta i nos.

Obowiązuje też  limit wiernych mogących uczestniczyć we mszy św.

Dla naszych kościołów wynosi on odpowiednio:

dla kościoła parafialnego  – 29 osób,

a dla kościoła św. Jana  – 11 osób.

Po wykorzystaniu limitu wiernych kościoły muszą być zamykane.