/ Październik 2, 2022/ Ogłoszenia parafialne

02.10.2022 r.

XXVII zwykła

Do Bożej Op.  i MBR z podz.  za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Bożą w rodzinie.

Do Bożej Op.  i MBR z podziękowaniem  za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za + męża, + siostrę, bratową i brata i ++ z rodziców z obu stron.

11.00 PiP Do Bożej Op.  i MBR z podziękowaniem  za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za ++ rodziców, brata i ++ z rodziny.
03.10.2022 r.  Poniedziałek 7.00

Do Bożej Op.  i ku czci Królowej Różańca o Bożą opiekę w rodz. Róż Różańcowych Doroty Kulik i o nawrócenie grzeszników.

Pogrzeb + Doroty Jurczok.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ Annę i Jerzego Nowak, ich rodziców i rodzeństwo – od przyjaciół ze Strzybnicy.
04.10.2022 r.

Św. Franciszka

Do K. R. o dar życia w. dla + matki Marii w kolejną r. śmierci i dla ++ rodzin: Bizoń i Fiirguth.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + taty Ryszarda.
05.10.2022 r.

Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

7.00 K

W int. Sióstr.

J Do Bożej Op. i KR z prośbą o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, za młodzież i dzieci i pokój na Ukrainie z Róży Różańcowej Pani Barbary Majchrzak.
06.10.2022 r.

Do Bożej Op.  i MBR w int. Róży Różańcowej rodziców modlących się za swoje dzieci.

18.00 J Do MBR o potrzebne łaski w rodzinach Róż Róż. P. H. Fiirgut,

o dar życia w. dla zmarłych i  o pokój na świecie  i na Ukrainie.

07.10.2022 r. Piątek

Święto Matki Bożej Różańcowej

Do Mił. B. i MBR za + ojca Brunona Woś na pamiątkę urodzin, + matkę Marię, teściów Helenę i Walentego i ++ z rodziny.

Do MBR o potrzebne łaski w rodzinach Róż Róż. P. K Sosnowskiej, i o dar życia w. dla zmarłych, oraz o pokój na świeci i na Ukrainie.
08.10.2022 r.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski  z prośbą o zdrowie i bł. Boże i potrzebne łaski z okazji 70-tej r. urodzin Stanisława Platy.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji 40-tej r. urodzin Ewy Sławińskiej.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców w kolejną r. śmierci, dla + brata i ++ rodziców chrzestnych.
09.10.2022 r.

XXVIII zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w dla + ojca Augustyna, w kolejną r. śmierci, dla  matki Anny i ++ z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + Mariana Sławińskiego w

3-cią r. śmierci.

Do Mił. B. i MBR o dar życia w. dla + rodziców Anny i Pawła, brata Jana i++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

14.00 P Do Mił. B. o dar życia w. dla  + ojca Eugeniusza Glinka w 5-tą r. śmierci i dla ++ z rodziny.

Dzisiejsza  kolekta przeznaczona jest na potrzeby Diecezji, a przed kościołem odbędzie się zbiórka dla naszych Sióstr, będzie to nasze wsparcie na wymianę źródła ogrzewania dla klasztoru.

Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele PiP  nabożeństwo różańcowe. w dni powszednie różaniec o godz. 17.30 w kościele św. Jana.

Sakrament Pokuty można przyjąć przed Mszą św., a wieczorem przed różańcem, czyli od godz. 17.00.

W poniedziałek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela.

W tym tygodniu przypada 1-wszy czwartek i piątek miesiąca.

W czwartek od godz. 17 do 18.00 w kościele PiP adoracja Najświętszego Sakramentu.

W 1-wszy piątek nabożeństwo do Serca Pana Jezusa: rano przed Mszą św. , a wieczorem po Mszy św.

W przyszłą niedzielę tradycyjne liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św., a także przyjmujących komunię św.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej parafii.