/ Lipiec 20, 2020/ Ogłoszenia parafialne

19.07.2020 r.

XVI niedziela

zwykła

Za + męża Pawła w 4-tą r. śmierci, ++ rodziców z obu stron, ++ z pokr. i dusze opuszczone, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Bożej Op.  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla  Patrycji i Krzysztofa. w 3-cią r. ślubu, oraz  syna Igora.

11.00 PiP Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże dla Norberta Dragon z okazji urodzin, oraz za + żonę i matkę Małgorzatę w 4-ta r. śmierci, ++ teściów Pawła i Różę Jurczok  i ++ z pokr.
20.07.2020 r.  Poniedziałek

Bł. Czesława Prezbitera

Do Mił. B. o dar życia w. dla + żony Marii w 21 r. śm., ++ rodz. i teściów, + brata Jerzego , bratową, bratanicę, 4 szwagrów i 3 szwagierki

18.00 PiP Do Bożej Op i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę B. w całej rodz., a dla zmarłych o dar życia w.
21.07.2020 r.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Augustyna, ++ rodz. z obu stron, dla + Barbary w 1-wszą r. śmierci i ++ z rodziny
18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Jakuba  na pamiątkę jego urodzin, a dla żyjących o zdrowie i dalsza opiekę Bożą
22.07.2020 r.

Św. Marii Magdaleny

Do Mił. B. za.++ Parafian.

18.00 PiP Do Bożej Op i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę Bożą dla ks. proboszcza  z okazji  urodzin.
23.07.2020 r.

Św. Brygidy Zakonnicy

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + Jadwigi Lisek w 30-ty dzień po śmierci.

18.00 PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + Jana Janik od bratanicy Małgorzaty z rodziną.
24.07.2020 r.

Św. Kingi Dziewicy

Do Mił. Bożego za + Karola Czaję na okol. pogrzebu i za + Jadwigę Czaja – od rodziny.

18.00 PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + matki Teresy w 2-gą r. śm., + męża Piotra, brata Ernesta i dla ++ z rodz.
25.07.2020 r.

Św. Jakuba Apostoła

Do Św. Anioła Stróża z prośbą o Jego opiekę zdrowie i bł. Boże dla Dominika Junker. z okazji 1-wszej r. ur.

Do Mił. B. za + Bogusława Sobczyk na okol. śmierci i pogrzebu od przyjaciół.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Jerzego Leś i ++ z rodziny, oraz o bł. Boże dla rodzin Leś i Spałek.
26.07.2020 r. Uroczystość św. Anny, matki NMP, Patronki Naszej Diecezji 8.00

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Tadeusza na pamiątkę ur. od córek i syna, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Za ++ rodziców Konrada i Gertrudę, + brata Piotrka w 5-tą r. śmierci, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie

11.00 PiP Uroczystość 1-wszej Komunii św.

Msza św. w int. dzieci przystępujących do

1-wszej Komunii św. i ich rodzin.

Dzisiaj  po Mszach św., a także w sobotni wieczór, święcenie pojazdów ku czci św. Krzysztofa.

Sakrament Pokuty codziennie przed każdą Mszą św.

W piątek od 17.00 – 18.00 w kościele parafialnym adoracja Najświętszego Sakramentu.

W przyszłą niedzielę Uroczystość 1-wszej Komunii św.

Msza św. o godz. 11.00.

W przyszłą niedzielę także Uroczystości Odpustowe w Oleśnie i na Górze św. Anny. Programy uroczystości na plakatach.

W kościołach i placach przykościelnych obowiązuje noszenie masek zakrywających usta  i nos.

Wszystkim dobroczyńcom naszej Parafii serdeczne „Bóg zapłać”.