/ Wrzesień 13, 2018/ Ogłoszenia parafialne

09.09.2018

XXIII zwykła

Do B. Op. i MB  z podz.  za wszystkie otrzymane  łaski i z prośbą o dalszą opiekę, dar zdrowia i bł. Boże  w rodzinie z okazji 40-tej r. małżeństwa, oraz za ++ rodziców z obu stron.

Do B. Op. i MB  z podz.  za wszystkie otrzymane  łaski i z prośbą o dalszą opiekę, dar zdrowia i bł. Boże  z okazji 75-tej r. urodzin Edwarda, oraz za ++ rodziców, teściów i ++ z rodziny.

Do B. Op. i MB  z podz.  za wszystkie otrzymane  łaski i z prośbą o dalszą opiekę, dar zdrowia i bł. Boże  z okazji kolejnej r. ślubu, oraz za ++ ojców i ++ z rodzin Przywara i Kuzaj

o dar życia wiecznego

10.09.2018

18.00 J Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + ojca Piotra Radziocha  w 3-cią r. śm., mamy Marianny, ojca Wiktora i  ++  z rodziny.

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla ++ rodziców Łucji i Karola na pamiątkę ich urodzin, ++ teściów, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie

18.00 J Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + Teresy Kaczmarek w 14-tą r. śmierci, ojca Alfreda i syna Kamila.

W int. Parafian

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + żony Klary w 10-tą r. śmierci, ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron, oraz  z prośbą o dalszą opiekę, dar zdrowia i bł. Boże dla całej rodziny.

Św. Jana Chryzostoma biskupa i doktora Kościoła

Nabożeństwo Fatimskie

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

Do Mił. B. o dar życia w. dla + syna Andrzeja w 2-gą r. śmierci

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + syna Szymona i + ojca Józefa

15.09.2018

Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

Ślub : Grzegorza Małczaka  i Nicoli Jurczyk

Ślub : Karola Pradeli  i Anny Podgórskiej
  18.00 J Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + męża i ojca Pawła, ++ rodziców, siostry i brata, oraz z prośbą o dalsze zdrowie i Bożą opiekę w rodzinach.
16.09.2018

XXIV zwykła

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla + rodziców Lucjana i Gertrudę Bera, oraz dla wszystkich zmarłych z rodziny.

Do B. Op. i MB  z podziękowaniem  za wszystkie otrzymane  łaski i z prośbą o dalszą opiekę, dar zdrowia i bł. Boże  w rodzinie z okazji 55-tej r. ślubu Alfredy i Eugeniusza

– Do Mił. Bożego za + brata Stefana, ++ rodziców, dziadków, + Stanisława i wszystkich ++ z rodziny.

–  Do B. Op.  z podziękowaniem  za wszystkie otrzymane  łaski i z prośbą o dalszą opiekę  zdrowia, dary Ducha Świętego i bł. Boże  dla Dawida z okazji 15-tej r. urodzin

12.00 PiP Msza św. poślubna w int. Nicoli i Grzegorza, Anny i Karola, oraz w int. ich rodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Bożą opiekę  i błogosławieństwo.

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest  na potrzeby remontowe naszej Parafii.

Dzisiaj przed kościołem tradycyjnie zbiórka „do puszek” na Wydział Teologiczny w Opolu.

Sakrament Pokuty i Pojednania przed każdą Mszą św.

We wtorek Msza św. szkolna i spotkanie dla klasy VI i VII.

W czwartek od 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

i okazja przyjęcia Sakramentu Pokuty i Pojednania.

W piątek Msza św. dla młodzieży i spotkanie dla klasy

VII i III gimnazjum.

Dzisiaj w niedzielę (09.09) pielgrzymka Srebrnych Jubilatów Małżeńskich

do kościoła seminaryjno – akademickiego w Opolu przy ul. Drzymały

początek uroczystości o godz. 14.00

W przyszłą  niedzielę (16.09) pielgrzymka Złotych Jubilatów Małżeńskich

do kościoła seminaryjno – akademickiego w Opolu przy ul. Drzymały

początek uroczystości o godz. 14.00

W sobotę o godz. 5.45 sprzed budynku OSP w Sierakowie Śl. wyjazd na

Górę św. Anny na obchody kalwaryjskie ku czci Podwyższenia Krzyża świętego.

W Urzędzie Gminy Ciasna od 01 do 15 września można składać wnioski

o przyznanie stypendium szkolnego.