/ Lipiec 12, 2023/ Ogłoszenia parafialne

09.07.2023 r.

XIV zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Stanisławy w kolejną r. śmierci, dla + ojca, dla  ++ z rodziny i pokr, oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże w  rodzinie i rodzinach dzieci z okazji kolejnej  rocznicy ślubu.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + syna Andrzeja, dla ++ rodziców z obu stron, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.

14.00 J Do św. Anioła Stróża w 1-szą r. urodzin Tymona Małczak z prośbą o zdrowie, bł.  Boże, oraz  opiekę Matki Bożej dla niego, dla rodziców i chrzestnych.
10.07.2023 r.

Do Mił. B. i MB Miłosiernejo dar życia w. dla ++ Anny i Jana Kaczmarzyk, dziadków z obu stron i ++ z rodziny

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Wandy Gisbert w 2-gą r. śmierci.
11.07.2023 r.

Św. Benedykta, Opata, Patrona Europy

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz. Karola i Elfrydy, dla ++ teściów, + siostry Hildegardy   ++ 3 szwagrów dla + brata, ++ ciotek i ++ z pokr., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. dla Dobroczyńców naszej Parafii.
12.07.2023 r.

Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męczennika

Do Bożej Op. i MBNP z prośbą o nadzieję w cierpieniu i powrót do zdrowia w pewnej int.

PiP Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji 15-tej r. ślubu.
13.07.2023 r.

Św. Pustelników: Andrzeja i Benedykta

Nabożeństwo fatimskie.

14.07.2023 r.

7.00 J W int. Parafian.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Wilhelma, w 18-tą r. śmierci, ++ rodziców i teściów, dla  ++ braci, sióstr i dusz w czyśćcu. cierpiących.
15.07.2023 r.

Św. Bonawentury, bpa i dra K.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o Bożą opiekę, zdrowie i bł. dla Marysia Wiechoczka w 55 r. urodzin.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o Bożą opiekę, zdrowie i bł. dla Brygidy i Henryka Zajonc w 25 r. ślubu.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + za + ojca Jerzego Leś w 20-tą r. śm., oraz wszystkich ++ z rodzin Leś i Spałek.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla _ męża Pawła w ++ rodziców z obu stron, dla + siostry, brata i szwagra oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
16.07.2023 r.

XV zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Emilii w 1-wszą r. śmierci, dla + ojca, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca  Czesława  w 4-tą r. śmierci i dla ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. z okazji 65 r. ur. Norberta Dragon, oraz o zdrowie i bł. B. dla wnuczki Elizy i rodziny.

PiP Do Bożej Op. z prośbą o zdrowie dary Ducha Świętego i bł. Boże  dla Julii z ok. przyjęcia 1-wszej Komunii św. i dla całej rodziny.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii, czyli na remont witraży w kościele parafialnym.

Jutro w poniedziałek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela.

Sakrament Pokuty można przyjąć rano i wieczorem przed Mszą św.

W czwartek o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie