/ Lipiec 3, 2023/ Ogłoszenia parafialne

02.07.2023 r.

XIII zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++  rodziców Jadwigi i Alfonsa, cioci Anny i ++ z rodziny, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

11.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Sandry i Rafała z okazji 1-wszej r. ślubu.
03.07.2023 r.

Św. Tomasza Apostoła

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla syna Rafała z ok. urodzin.

W pewnej int.
04.07.2023 r.

14.00 PiP Pogrzeb + Joanny Wojsa.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Weroniki i Oliwii z okazji urodzin.
05.07.2023 r.

7.00 K W int. Sióstr.
06.07.2023 r.

Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji kolejnej r. ślubu, oraz za wszystkich ++ z rodziny

07.07.2023 r.

7.00 J W int. parafian.

Za ++ kapłanów.
08.07.2023 r.

Św. Jana z Dukli, kapłana

Ślub : Nikoli Ochman i Denisa Borszcz

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Teresy Glinka w 80-tą r. urodzin i dla całej rodziny.

18.00 J Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji kolejnej r. urodzin.
09.07.2023 r.

XIV zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Stanisławy w kolejną r. śmierci, dla + ojca, dla  ++ z rodziny i pokr, oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże w  rodzinie i rodzinach dzieci z okazji kolejnej  rocznicy ślubu.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + syna Andrzeja, dla ++ rodziców z obu stron, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.

J Do św. Anioła Stróża w 1-szą r. urodzin Tymona Małczak z prośbą o zdrowie, bł.  Boże, oraz  opiekę Matki Bożej dla niego, dla rodziców i chrzestnych.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Diecezji.

W tym tygodniu przypadają 1-wszy czwartek i piątek miesiąca.

W 1-wszy czwartek od godz.17.00 do 18.00 „Godzina święta” z modlitwą w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych.

W 1-wszy piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa rano przed Mszą św., a wieczorem po Mszy św.

Sakrament Pokuty można przyjąć rano i wieczorem przed Mszą św.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii, czyli na remont witraży w kościele parafialnym.

Rozpoczynający  się czas  wakacji, to czas wielu uroczystości, zwłaszcza odpustowych, dlatego nie zmarnujmy tych okazji do umocnienia  swojej wiary, oprócz tych tradycyjnych uroczystości są na stronie internetowej naszej diecezji propozycje wielu różnych form spędzenia wakacyjnego czasu  dla różnych grup, zwłaszcza młodzieży. Między innymi Festiwal Życia w Kokotku od 3 do 9 lipca, albo też Święto Młodzieży na Górze św. Anny od 17 do 22 lipca 2023 roku.