/ Lipiec 17, 2023/ Ogłoszenia parafialne

16.07.2023 r.

XV zwykła

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + mamy Emilii w I-wszą r. śmierci, dla + ojca, oraz o zdrowie i bł Boże w rodzinie

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Czesława w 4-tą r. śmierci i dla ++ z rodzimy, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Zaraz będę! okazji 65 r. ur. Norberta dragon oraz o zdrowie i bł B. dla wnuczki Elizy i rodziny.
  12.00 J Do Bożej Op. Z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego i bł. Boże dla Julii z ok. przyjęcia 1-wszej komunii św i dla całej rodziny.
17.07.2023 r.

Za ++ Jadwigę, Karola i Jerzego Mielczarek.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców z obu stron i ++ rodzeństwo, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie Wolny.
18.07.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + syna Artura i ++ z rodz.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Alfreda Kaczmarek w 10-tą r. śmierci, dla mamy Teresy i syna Kamila.
19.07.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Augustyna, ++ z rodz. Z obu stron, + Barbary i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże

PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża ojca i dziadka Jerzego, rodz. z obu stron, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
20.07.2023 r.

Bł. Czesława Prezbitera

Do Mił. B. o dar życia w. dla + żony Marii w 24-tą r. śm.

18.00 PiP Za + ojca Karola w r. śmierci, za + matkę Łucję i męża Jana – o spokój ich dusz, oraz o zdrowie i bł. Boże w całej rodz.
21.07.2023 r.

7.00 J Do Bożej Op. I MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego i bł. Boże dla Kingi w 18-tą r. urodzin.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę i dalszą opiekę Bożą dla siebie i całej rodziny, oraz o dar życia w. dla ++ z rodziny.
22.07.2023 r.

Św. Marii Magdaleny

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, zdrowie i opiekę B. dla Anny i Józefa Marzec z ok. 70-tej r. urodzin

18.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę Bożą dla ks. Proboszcza z okazji urodzin.
23.07.2023 r.

XVI zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Marty w 10-tą r. śmierci, dla + ojca Jana, dla ++ teściów Emilii i Jana i dla ++ z rodziny

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Antoniego, + wnuczki Elżbiety, ++ rodziców z obu stron, dla + siostry, brata, zięcia i ++ z rodziny, oraz o bł.B. i zdrowie w rodz.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca i Piotra w 30-tą r. śmierci, dla + matki Weroniki, brata Józefa, bratowej Barbary i szwagra Jerzego.

Jutro w poniedziałek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela.

Sakrament Pokuty można przyjąć rano i wieczorem przed Mszą św.

W czwartek od g. 17:00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

W przyszłą niedzielę 24.07, ( także w sobotni wieczór ) po Mszy św. święcenie pojazdów ku czci św. Krzysztofa – patrona kierowców. Ofiary składane przy tej okazji, przeznaczone są jak zawsze na wsparcie misjonarzy w potrzebne dla nich środki transportu.

23.07 na Górze św. Anny uroczystości odpustowe ku czci św Anny Samotrzeciej, suma odpustowa o 11:00 w Grocie Lurdzkiej.