/ Sierpień 4, 2021/ Ogłoszenia parafialne

01.08.2021 r.

XVII zwykła

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża i ojca Alfonsa i dla ++ z pokr.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Gerarda na pamiątkę jego 80-tych ur., + teścia i wszystkich ++  z całego pokr.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża i ojca Alfreda na pamiątkę urodzin i z podz. NSPJ i NSNMP za szczęśliwy przebieg operacji Szymona, z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

02.08.2021 r.  Poniedziałek 7.00

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców: Agnieszki i Ernesta, dla + męża Zygmunta i wszystkich ++ z rodziny

Pogrzeb Karola Lesika

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Czesława Świstackiego w kolejną rocznicę +

03.08.2021 r.

Do Bożej Op. I MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji 80-tej rocznicy urodzin.

Do Bożej Op. I MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie oraz za ++ rodziców z obu stron.

04.08.2021 r.

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla Jerzego Jurczyk w 30-ty dzień po śmierci.

Do Mił B. i MB Miłosiernej o dar życia w. dla + Emilii Wróbel w 11-tą r śm., dla ++ mężów Andrzeja i Pawła, ++ z rodziny.

05.08.2021 r.

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla ++ Anny i Karola Huć

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla ++ z rodz. z obu stron, 4 braci 2 sióstr i ++ z pokrewieństwa

06.08.2021 r.

Św. Przemienienia Pańskiego

W int. Parafian

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla księdza Henryka na pamiątkę urodzin oraz o bł. B. i zdrowie w rodzinie.

07.08.2021 r.

Nabożeństwo I soboty miesiąca.

Do Bozej Op. Z podz za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł B. z okazji 35 r. ślubu i 60 r. ur.i dla wszystkich sierpniowych solenizantów

Do Mił. B. o dar życia wiecznego dla ++ rodziców Walburgi i Mieczysława oraz brata Henryka i ++ rodziców chrzestnych Gertrudy i Tadeusza.

08.08.2021 r.

XIX zwykła

Do Bożej Op. I MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie bł. I opiekę Bożą dla dzieci i wnuków z okazji urodzin.

Do Bożej Op. I MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Bożą dla Mai z okazji 18 rocznicy urodzin, dla Dariusza z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny.

Do Mil. B. o dar życia w. dla + syna Andrzeja, ++ rodziców z obu stron i pokr. Oraz o dar zdrowia i bł Boże w rodzinie.

Do Bożej op. I św Anioła Stróża z podz. Za orzymane łaski iż prośbą o zdrowie, bł i opiekę Bożą dla Tymona Lescha w 1-szą rocznicę urodzin.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty codziennie przed Mszą św.

Spotkania uzupełniające dla kandydatów do bierzmowania według

podanego wcześniej porządku, choć można uczestniczyć w inny dzień.

W związku z pandemią koronawirusa obowiązuje w kościele

noszenie masek zakrywających usta i nos.