/ Lipiec 27, 2021/ Ogłoszenia parafialne

25.07.2021 r.

XVI zwykła

Do Mił . B. o dar życia w. dla + ojca Piotra, matki Weroniki i ++ z rodziny.

Do Bożej Op.  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla  Patrycji i Krzysztofa. w 4-tą r. ślubu, oraz do św. Anioła Stróża o opiekę dla  syna Igora.

11.00 PiP Do Mił . B. o dar życia w. dla + matki Magdaleny na pamiątkę urodzin, oraz za ++ rodz. Reginę i Stanisława
26.07.2021 r.  Poniedziałek Uroczystość Św. Anny 7.00

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie i bł. Boże w rodz., oraz za ++ rodz. z obu stron, 3 braci, bratową, bratanicę, szwagrów i  ++ z rodziny Sachta.

Do B. Op. i św. Anny z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. B. dla Anny z ok. imienin i 40-tej r. urodzin.
27.07.2021 r.

Św. Joachima

Pogrzeb + Piotra Dwornik

PiP W rocznicę śmierci matki, za ++ rodziców i krewnych z rodziny o dar życia wiecznego.
28.07.2021 r.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + Zofii Wręczyckiej w 30-ty dzień po. śmierci.

PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża, rodz. z obu stron, ciotki Józefy, szwagra Jana, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
29.07.2021 r.

Św. Marty

Za ++ kapłanów.

18.00 PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża i ojca Antoniego, + wnuczki Elżbiety, ++ rodz. z obu stron, dla + siostry, brata, zięcia  i ++ z rodziny, oraz o bł. B. i zdrowie w rodzinie, oraz rodzinach dzieci i wnuków.
30.07.2021 r.

7.00 J W int. Parafian.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża, ++ rodz. z obu str. 3 braci, siostry, 2 szwagrów, oraz o zdrowie i bł. B. w r.
31.07.2021 r.

Św. Ignacego z Loyoli, kapłana

Do Bożej Op. i MBNP  z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. B. w rodz. z ok. 60-tej  r. urodzin Elżbiety Bawej

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Tadeusza na pamiątkę urodzin od pamiętających dzieci, oraz o zdrowie i opiekę Bożą w rodzinie.
01.08.2021 r.

XVII zwykła

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża i ojca Alfonsa i dla ++ z pokr.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Gerarda na pamiątkę jego 80-tych ur., + teścia i wszystkich ++  z całego pokr.

PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża i ojca Alfreda na pamiątkę urodzin i z podz. NSPJ i NSNMP za szczęśliwy przebieg operacji Szymona, z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty codziennie przed Mszą św.

Dzisiaj Uroczystość odpustowa ku czci św. Anny w  Oleśnie.

Dzisiaj  po Mszy św. święcenie pojazdów, ku czci św. Krzysztofa

patrona kierowców.

Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są jak zawsze na

wsparcie misjonarzy w potrzebne dla nich środki transportu.

W najbliższych dwóch  tygodniach adoracja Najświętszego Sakramentu wyjątkowo tylko w piątek o godz. 17.00 do 18.00.

Spotkania uzupełniające dla kandydatów do bierzmowania według

podanego wcześniej porządku, choć można uczestniczyć w inny dzień.

W przyszłą niedzielę organizowana jest akcja pomocy dla

poszkodowanych w tegorocznych kataklizmach.

W związku z pandemią koronawirusa obowiązuje w kościele

noszenie masek zakrywających usta i nos.

ZAPOWIEDZI  PRZEDSLUBNE

Sabok Rafał zam. w Oleśnie i Karin Wasik zam. w Panoszowie – zap 1