/ Lipiec 13, 2022/ Ogłoszenia parafialne

10.07.2022 r.

XV zwykła

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł.  B. w rodzinie i rodzinach córek, o opiekę Anioła Stróża dla wnucząt, a dla ++ ojców i + chrześniaka o dar życia wiecznego w Panu.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz. Jadwigi i Alfonsa, cioci Anny, dla + Petera i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże  w całej rodzinie.

11.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem  za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże w 25-tą r. ślubu Beaty i Dariusza.
11.07.2022 r.  Poniedziałek

Św. Benedykta, Opata, Patrona Europy

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + Barbary Ulewicz na okoliczność jej śmierci i pogrzebu.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Brygidy i Henryka w 24 r. ślubu.
12.07.2022 r.

Św. Brunona, bpa i męczennika

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz. Karola i Elfrydy, dla ++ teściów, + brata, siostry,   ++ 3 szwagrów i ++ z pokr. z obu stron, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ Anny i Władysława Kulej i ++ z rodziny Tyrek – od rodziny Jędrzejewskich.

13.07.2022 r.

Św. Pustelników: Andrzeja Świerada  i Benedykta

Nabożeństwo fatimskie.

14.07.2022 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + syna Andrzeja i ++ z rodziny.

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Wilhelma, ++ rodziców i teściów, dla  ++ z rodziny, księży Józefa i Bolesława i dusze w czyśćcu. cierpiące.
15.07.2022 r.

Św. Bonawentury, bpa i dra K.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Jana Wróbel, ++ rodz. z obu stron dziadków i wszystkich ++ z rodzin.
16.07.2022 r.

NMP z Góry Karmel

Do Mił. B. o dar życia w. dla + za + ojca Jerzego Leś w 19-tą r. śmierci, oraz wszystkich ++ z rodzin Leś i Spałek.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Jakuba na pamiątkę urodzin, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
17.07.2022 r.

XVI zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Pawła w r. śmierci, dla ++  rodziców z obu str., dla + brata, siostry, szwagra i dusze opuszczonych, oraz o zdrowie i bł.  Boże w rodzinie.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + taty  Czesława  w 3-cią r. śmierci i dla ++ z rodziny.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Jana i ++ z rodzin: Janik i Wręczycki, oraz o zdrowie i bł. Boże w całej  rodzinie.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej parafii.

Dzisiaj odpust ku czci św. Małgorzaty w Wysokiej.

Ze względu na czas odpustów i innych uroczystości przez okres wakacji nie będzie w niedziele popołudniowych nabożeństw.

Jutro w poniedziałek w kościele parafialnym  po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

W środę o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu