/ Wrzesień 10, 2023/ Ogłoszenia parafialne

10.09.2023 r.

XXIII zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Klary w 15-tą r. śm, oraz o zdrowie i bł. B. w rodz.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża Wojciecha w 3-cią r. śmierci, dla + mamy Marii w 5-tą r. śmierci, córki Agaty w 25 r śmierci i ++ z rodziny.

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże z ok. kolejnej  r.  ur. i za + męża Rudolfa.
11.09.2023 r.

Do Bożej Op. i MBNP z prośbą o łaskę  uzdrowieni dla żony Basi i ojca Gintra.

Bożej Op.  z prośbą o zdrowie i bł. B. w rodz. oraz za + męża Henryka na pamiątkę urodzin i ++ rodziców z obu str.
12.09.2023 r.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. B. w rodzinie z okazji kolejnej r. ślubu Joanny i Klaudiusza.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Teresy Kaczmarek w 19-tą r. śmierci, dla + ojca Alfreda i syna Kamila.
13.09.2023 r.

Św. Jana Chryzostoma, bpa i dra K.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki  Heleny w 90-tą r. urodzin i + ojca  Pawła  Giesa.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Gertrudy Bera na pamiątkę urodzin i + ojca Lucjana
14.09.2023 r.

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców z obu stron, siostry Marianny z mężem, braci: Mieczysława, Edwarda, Stanisława i Piotra z żoną i dwoma synami i dla ++ z  rodz.
15.09.2023 r.

Wspomnienie Matki Bożej Bolesnej

Nabożeństwo fatimskie.

16.09.2023 r.

Św. Korneliusza papieża  i Cypriana biskupa.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + żony i matki Marii, dla ++ rodziców i braci, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodz.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i opiekę i bł. Boże w 70-tą r. urodzin Romana Zawis.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Teresy Karbowiak w 1-szą r. śmierci i ++ z rodziny.

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Pawła, dla  ++ rodziców, siostry, brata, oraz o zdrowie i bł. B. w rodzinach.
17.09.2023 r.

XXIV zwykła

Do Bożej Op. i MBNP z  podz. za otrzymane. łaski, z prośbą o dalsze:  wybór dobrej drogi życiowej, zdrowie i bł. Boże dla Dawida w 20-tą r. urodzin.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i opiekę i bł.  Boże w rodzinie, oraz za ++ rodziców Franciszka i Gertrudy i ++ z rodziny.

11.00 PiP Do Mił. B. za ++ braci Stefana w 22-ą r. śmierci i Serafina, ++ rodziców, dziadków i + Stanisława.

Dzisiejsza  kolekta przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii.

Jutro po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 „Godzina święta”.

W tym tygodniu, ze względu na prowadzone prace w kościele parafialnym  nabożeństwo fatimskie będzie odprawiane w piątek.

W tym tygodniu po raz 13 obchodzimy Tydzień Wychowania.

W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież.

Msze św. dla wszystkich dzieci uczęszczających do szkoły we wtorki o godz. 18.00 w kościele św. Jana.

Klasy starsze, w ramach przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania mają swoje spotkania w poszczególne, wyznaczone dla nich dni: w środy klasa VI, w czwartki klasa VII  i w piątki klasa VIII.

W sobotę 16 września o godz. 6.00 sprzed budynku naszej Straży pożarnej wyjazd na obchody Kalwaryjskie na  Górę św. Anny .

W przyszłą niedzielę kolekta na remont zabytków naszej Diecezji.

W przyszłą niedzielę po „sumie” spotkanie dla rodziców i dzieci, które w przyszłym roku mają przystąpić do 1-wszej komunii św.