/ Wrzesień 5, 2023/ Ogłoszenia parafialne

03.09.2023 r.

XXII zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Antoniego w 17-tą r. śm., mamy Marty, brata Józefa, wujków Horsta i Karola, cioci Gertrudy dla + Roberta i ++ z rodziny.

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie , oraz o opiekę św. Anioła Stróża dla Szymona i Aleksandra.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Stanisława w kolejną r. śmierci, dla + matki Janiny i brata Władysława, oraz dla ++ teściów: Natalii i Stanisława Kierat.
04.09.2023 r.

7.30    J Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego.

Pogrzeb + Marty Zamoski.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + rodziców Anny Jerzego Nowak w kolejną r. śmierci, oraz ++ rodz.: Florentynę i Rudolfa Nierobiś i ++ z rodziny.
05.09.2023 r.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Matyldy,  rodziców z obu stron, + Barbarę i ++ z rodz., oraz o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Hildegard Kaczmarczyk, rodziców z obu stron: Julię i Franciszka Kaczmarczyk, oraz Walerię i Rochusa Gielsok.

06.09.2023 r.

W int. Sióstr. z prośba o zdrowie, opiekę Matki Bożej i św. Józefa, oraz o dar nowych powołań do Zgromadzenia Sióstr św. Józefa.

Msza św. dziękczynna do Bożej Op. i MBNP z okazji kolejnej r. ślubu, oraz  urodzin z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże na dalsze lata życia, oraz za ++ rodziców, rodzeństwo i wnuka.

07.09.2023 r.

O powołania kapłańskie i zakonne.

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża Bernata  i dla ++ rodziców z obu stron.
08.09.2023 r.

Święto Narodzenia NMP

Pogrzeb + Krystyny Gruca.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża Gerarda Woś w

30-ty dzień po śmierci.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w 80-tą r ur. Edwarda Kubat i ++ z rodzin z obu stron.
09.09.2023 r.

Ślub Krzysztofa Nowak i Nicoli Paliwoda.

Msza św. dziękczynna za tegoroczne żniwa w int. parafian z Sierakowa Śl..

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Piotra Radzioch w r. śmierci, dla + mamy Marianny, ojca Wiktora i dla ++ z rodz.
10.09.2023 r.

XXIII zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Klary w 15-tą r. śm, oraz o zdrowie i bł. B. w rodz.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + męża Wojciecha w 3-cią r. śmierci, dla + mamy Marii w 5-tą r. śm., córki Agaty w 25 r śm. i ++ z rodziny.

11.00 PiP Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże z okazji kolejnej  r.  urodzin i za + męża Rudolfa.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest  na potrzeby Diecezji.

Jutro po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 „Godzina święta”.

W piątek po wieczornej Mszy św. święcenie ziarna do siewu.

W sobotę 16 września planujemy wspólny wyjazd na obchody

Podwyższenia Krzyża Św. na Górę św. Anny, autobusem,

który będzie do dyspozycji cały dzień, koszt wyjazdu 50 zł.

W przyszłą niedzielę, kolekta na potrzeby remontowe naszej Parafii.