/ Kwiecień 15, 2024/ Ogłoszenia parafialne

14.04.2024 r.

III Niedziela

Wielkanocna

Do Mił. B. o dar życia w. dla +  mamy Irmgardy na pamiątkę urodzin, dla  + ojca Horsta i ++ z rodz.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Jerzego w kolejną r. śmierci, ++ rodziców, teściów i ++ z pokr.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Henryka, dla ++ rodz. z obu stron i 2 braci, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
15.04.2024 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża, ojca i dziadka Erwina w kolejną  r. śmierci, i dla ++ rodziców z obu stron, oraz z prośbą o zdrowie i bł. B. w rodz.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Łucji w 17-tą r. śmierci dla + ojca, teścia, szwagra, męża Jana i ++ z rodziny
16.04.2024 r.

Do Chrystusa Zmartwychwstałego i MBNP z prośbą o dar zdrowia i nadzieję w cierpieniu i bł. Boże w rodzinie.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o bł. Boże i zdrowie z okazji 87 r. urodzin.
17.04.2024 r.

K

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża Wiktora Kik w 8-mą r. śmierci. i na pamiątkę urodzin, dla + syna Georga, dla + prawnuczki Judith, ++ rodz. i rodzeństwa z obu stron, oraz bł. Boże w rodzinie.

Pogrzeb + Jerzego Hejno.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o bł. Boże i zdrowie z okazji kolejnej r. ślubu, oraz za ++ rodziców i pokr.
18.04.2024 r.

W int. Wspólnoty Dziennego Pobytu Seniora w Panoszowie.

Pogrzeb + Jana Wiechoczek (ale jeszcze do potwierdzenia).

18.00 J Do Bożej Op. z prośbą o zdrowie,  potrzebne łaski w rodzinie i Boże bł., oraz  o dar życia w. dla ++ rodziców, rodzeństwa, por. i wnuka Daniela
19.04.2024 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Ryszarda Nocuń w  30-ty

dzień po  śmierci.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + męża i ojca Jana w 30-tą r. śmierci, dla ++ rodziców z obu stron, zięcia Lucjana , siostry Róży, chrześnicy Małgorzaty, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz
20.04.2024 r.

K

W int. Modlitewnej Grupy św. Józefa.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + męża Jerzego Huć w

1-wszą r. śmierci.

18.00 J Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże i dary Ducha Świętego dla Natalii  w 18-tą r. urodzin.
21.04.2024 r.

IV Niedziela  Wielkanocna

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + babci Franciszki w 40-tą r. śmierci, dla ++ rodziców: Klary i Alfonsa i ++ z pokr.

Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże i dary Ducha Świętego dla Aleksandry i Kamila z okazji  urodzin.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + męża i ojca Henryka Kierat w 11 r. śmierci, dla ++ rodziców z obu stron i ++ z rodziny.

14.00 P Do Mił. B. o dar życia w.  dla + męża Pawła w 2-gą  r. śm., dla ++ synów Jana i Waldemara Wąsik i ++ rodziców z obu stron.

Dzisiejsza  niedziela obchodzona jest jako Niedziela Biblijna,

rozpoczynająca XVI Ogólnopolski Tydzień biblijny.

Kolekta dzisiejszej niedzieli  przeznaczona jest na potrzeby

remontowe naszej Parafii.

Jutro po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00. w kościele św. Jana

adoracja Najświętszego Sakramentu.

Tradycyjnie IV Niedziela Wielkanocna jest Niedzielą Dobrego Pasterza i rozpoczyna 61 Światowy Tydzień Modlitw o Powołania, a Ks. Biskup Andrzej Czaja prosi, aby ten tydzień przedłużyć na cały miesiąc.

Wspólnie z Parafią z Łomnicy organizowana jest pielgrzymka w

Bieszczady. W programie: Dębowiec ( Polskie La Salette), Dukla sanktuarium św. Jana, rejs statkiem po jeziorze solińskim,

Kalwaria Pacławska i Przemyśl.

Termin pielgrzymki 20 i 21 sierpnia 2024 roku.

Cena 690 zł. od osoby dla grupy 45 osób i 770 dla grupy 35 osób.

Szczegóły na ofercie znajdującej się w gablotce parafialnej.