/ Kwiecień 8, 2024/ Ogłoszenia parafialne

07.03.2024 r.

II Niedziela

Wielkanocna

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. B. dla Zuzanny w 17-tą r. urodzin i dla całej rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + ojca Tadeusza na pamiątkę ur., mamy Janiny, brata Jerzego, wujka Stefana i ++ z rodz.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w.  dla + ojca Pawła w 39-tą r. śmierci, matki Anny, brata Jana, ++ teściów i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.
08.04.2024 r.

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Anny Fiirguth w kolejną r, śmierci i ++ z rodziny.

Pogrzeb + Marii Michalik.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża i ojca Gerarda Mysakowicz w 10-tą r. śmierci, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
09.04.2024 r.

11.00 PiP Pogrzeb + Stanisława Imiołczyk.

Do Mił. B. i MB Miłosiernej o dar życia w. dla + ojca Jana Kaczmarzyk w 1-wsza r. śmierci
10.04.2024 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Kazimierza Kardas w

1-sza r.  śmierci.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców: Marii i Eryka, oraz  Waleski  i Jerzego.
11.04.2024 r.

Za ++ kapłanów.

18.00 J Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże, dary Ducha Świętego i pomyślne zdanie matury dla Kingi  z ok. urodzin.
12.04.2024 r.

7.00 K W int. Parafian.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, opiekę i bł. Boże dla rodziny, oraz za wszystkich ++ z rodziny.
13.04.2024 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Franciszka Sosnowskiego w 30-ty dzień po  śmierci.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże i dary Ducha Świętego dla Nikoli Huć

w  18-tą r. urodzin.

18.00 J Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże i dary Ducha Świętego dla Daniela  Krupa w 18-tą r. urodzin.
14.04.2024 r.

III Niedziela Wielkanocna

Do Mił. B. o dar życia w. dla +  mamy Irmgardy na pamiątkę urodzin, dla  + ojca Horsta i ++ z rodz.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Jerzego w kolejną r. śmierci, ++ rodziców, teściów i ++ z pokr.

PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Henryka, dla ++ rodziców z obu stron i 2 braci, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Dzisiejsza II Niedziela Wielkanocna, zgodnie z objawieniem Pana Jezusa, przekazanym św. siostrze Faustynie, jest Niedzielą Bożego Miłosierdzia.

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego  o godz. 15.00 w kościele PiP.

Dzisiaj za udział w nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego można, pod zwykłymi warunkami zyskać odpust zupełny.

Dzisiaj też rozpoczyna się 80 Tydzień Miłosierdzia Bożego.

Kolekta dzisiejszej niedzieli  przeznaczona jest na potrzeby Caritas naszej Diecezji .

Jutro w poniedziałek obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, ponieważ ani Wielki Tydzień, ani Oktawa Wielkanocna nie pozwoliły na jej świętowanie, jednocześnie też obchodzimy Dzień Świętości Życia.

Jutro po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00.

Przyszła niedziela obchodzona jest jako Niedziela Biblijna, rozpoczynająca XVI Ogólnopolski Tydzień biblijny.

Kolekta tej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii.