/ Maj 17, 2022/ Ogłoszenia parafialne

15.05.2022 r.

V Niedziela Wielkanocna

Do Mił. B. i MB Miłosiernej o dar życia w. dla + Anny Kaczmarzyk, dla ++ rodziców z obu stron i dla ++ z rodz.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża i ojca Rudolfa, w kolejną r. śmierci dla ++ rodziców z obu stron i ++ z rodzin Pietrucha i Lesik.

11.00 PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + żony , matki i babci Marty na pamiątkę urodzin.
16.05.2022 r.  Poniedziałek

Św. Andrzeja Boboli kapłana i m., Patrona Polski

Do Bożej Op. i  KM o łaski w rodzinach Róż Różańcowych  z Molnej, za ++ z tej Róży oraz o pokój dla Ukrainy i świata.

17.05.2022 r.

Do Bożej Op. i  KM o łaski w rodzinach Róż Róż.  Pani   Marii Maks za ++ z Róży, oraz o pokój dla świata.

Do KM o bł. Boże i zdrowie dla żyjących sióstr  Róży R., oraz dar życia w. dla ++ sióstr z Róży R. P. Urszuli Mika, o powołania kapłańskie i zakonne , oraz o pokój na świecie i na Ukrainie.
18.05.2022 r.

Do KM w int. Róży Różańcowej rodziców modlących się za swoje dzieci.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Heleny w 21-ą r. śm.,ojca Franciszka wujka Roberta i Karola, cioci Łucji, babci z obu str. i ++ z rodziny.
19.05.2022 r.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla ++ rodziców z obu stron, siostrzenicy Krystyny w 2-gą r. śmierci i dusze opuszczone

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w.  dla + Marka Junker w 2-gą r. śmierci, + matkę Martę, ojca Teodora, teścia Jana i ++ z rodziny z obu stron.
20.05.2022 r.

7.00 J W int. Parafian.

Do Mił. B. i KM o dar życia w. dla + męża Franciszka, syna Henryka i siostrzenicy Krystyny.
21.05.2022 r.

Św. Jana Nepomucena kapłana i męczennika.

Do Bożej Op. i św. Anioła Stróża z podz. za otrzymane laski z prośbą o opiekę, zdrowie, bł. Boże dla rocznego dziecka Anny Mrugała i dla Piotrusia w 3-cią r. urodzin.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża i ojca Zygmunta Brzezina  w 3-cią r. śmierci i dla ++ z rodziny z obu stron.

18.00 J Do Mił. B. i MBNP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. B. w rodzinie, oraz za ++ matkę Marię i ojca Jana na pamiątkę jego urodzin, za ++ z rodziny i pokr.
22.05.2022 r.

VI Niedziela Wielkanocna

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Janusza Bator na pamiątkę urodzin.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane laski i z prośbą  o zdrowie i bł. Boże w rodzinie z ok. urodzin córki Kariny, syna Piotra, zięcia Piotra i siostrzenicy Katariny.

11.00 J Suma odpustowa ku czci św. Jana Nepomucena i Uroczystość rocznicy 1-wszej Komunii św.

Dzisiaj nabożeństwo majowe  o godz. 15.00.

Przez cały tydzień nabożeństwa majowe o godz. 17.30 w kościele PiP, natomiast w sobotę o godz. 17.30 w kościele św. Jana.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.

W czwartek od godz. 17.00  adoracja Najświętszego Sakramentu.

22 maja przypada nasz odpust ku czci św. Jana Nepomucena współpatrona naszej parafii.

22 maja w sobotę od godz. 8.00 sprzątanie wokół kościoła św. Jana Nepomucena.

Suma  odpustowa będzie odprawiana w kościele św. Jana o godz. 11.00,  jak co roku odpust będzie połączony z uroczystością rocznicy 1-wszej Komunii św.

Po południu Parafialna Rada Duszpasterska  zaprasza na spotkanie odpustowe przy kawie na farskim ogrodzie.