/ Październik 23, 2023/ Ogłoszenia parafialne

22.10.2023 r.

XXIX zwykła

Msza św. dziękczynna za dar św. Jana Pawła II z prośbą o  wstawiennictwo za dzisiejszym światem.

Do Mił B.. o dar życia w. dla + Stanisława Jelonek w

1-szą r. śmierci.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie i bł. B. dla Damiana z okazji kolejnej r. urodzin.

12.30 J Do Bożej Op. i św. Anioła Stróża z prośbą o B. opiekę, zdrowie i bł. z ok. przyjęcia Sakramentu chrztu św. Kai Respondek, oraz o zdrowie i bł. Boże dla rodziców, chrzestnych i dziadków.
23.10.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + syna Artura i dusz w czyśćcu cierpiących.

Do Bożej Op. i MBR  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego i Boże bł. dla całej rodziny.
24.10.2023 r.

Do Bożej Op.  z podziękowaniem  za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla Jadwigi.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Marty. ojca Józefa, dla + syna Szymona, i ++ z rodziny.
25.10.2023 r.

Do Bożej Op. i MBR w int. Wspólnoty Dziennego Domu Seniora w Panoszowie.

J Do Bożej Op. i MBR  z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże bł., oraz o dar życia w. dla + męża i ojca Edwarda w 17-tą r. śmierci, ++ rodziców z obu stron i ++ z całej rodziny.
26.10.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Ireny Gibek w

30-ty dzień po śmierci.

18.00 J Do Mił B. za + Łucję  Kulesa w 6-tą r. śmierci.
27.10.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Stanisława Bator w 30-ty dzień po śmierci, dla syna Sławomira i ++ z rodziny.

Do Bożej Op. i MBR  z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże bł. w rodzinie z okazji kolejnej r. ślubu.
28.10.2023 r.

Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

Do Bożej Op. i MBR  z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla Kingi Pietrzyk w 30-tą r. urodzin

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Sławka Leś

w 2-gą r. śmierci.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Pawła Hadasik w 5-tą r. śmierci, ojca Adolfa Kuzaj, teściów Adama i Matyldę Hadasik, dla ++ szwagrów, szwagierki i ++ z pokr.
29.10.2023 r.

XXX zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Bronisławy Brol w 3-cią r. śmierci, ojców Józefa i Rudolfa kuzynki Kariny w 2-gą

r. śmierci i  +  cioci Anny z mężem.

Do Bożej Op. i MBNP w kolejną r. ślubu z prośbą o dalsze zdrowie ,bł. i opiekę Bożą na dalsze lata w rodzinie i rodzinach dzieci.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + rodziców: Agnieszki i Franciszka Skubala i ++ z rodz.

Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Misyjną, która rozpoczyna Tydzień Misyjny, przede wszystkim niech to będzie czas modlitwy za misje.

Przed nami także ostatni tydzień wspólnej modlitwy różańcowej, którą możemy podjąć w tej ważnej dla żywotności Kościoła intencji.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby misji św.

Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele parafialnym nabożeństwo różańcowe, w dni powszednie różaniec w kościele św. Jana o godz. 17.30.

Okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty przed każdą Mszą św.

W przyszłą niedzielę, czyli ostatnią niedzielę października, obchodzimy wspólną uroczystość,  rocznicę poświęcenia kościołów, które nie mają dokładnej daty tego wydarzenia

W tym gronie są też i nasze kościoły.

Przy tej okazji można nawiedzić odnowiony grób

1. prob. Macieja Filistyna budowniczego naszych kościołów i ks. prob. Andrzeja Kubisa.

W sobotę od godz. 8.00 sprzątanie terenu wokół kościoła parafialnego, według porządku: Panoszów, Patoka i Molna

Msze św. dla wszystkich dzieci uczęszczających do szkoły we wtorki o godz. 18.00 w kościele św. Jana.

Klasy starsze, w ramach przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania mają swoje spotkania w poszczególne, wyznaczone dla nich dni: w środy klasa VI, w czwartki klasa VII i w piątki klasa VIII.