/ Lipiec 7, 2018/ Ogłoszenia parafialne

08.07.2018

XIV zwykła

Do B. Op. z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł.  Boże i dary Ducha Świętego w domu i w szkole dla Wiktorii z okazji 14-tej r. urodzin, oraz o zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny

Do B. Op. z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny, oraz  o dar życia wiecznego dla wszystkich zmarłych z rodziny

Do B. Op. i MB. z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże z okazji 70-tej r. ur. Jana

Do Bożej Op. i św. Aniołów Stróżów w int. rocznych dzieci: Weroniki i Oliwii z podz. za otrzymane łaski i prośbą o dalsze zdrowie, opiekę św. Aniołów Stróżów i bł. Boże.

09.07.2018

18.00 J  Do B. Op. i MBNP  z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie z okazji    10-tej r. ślubu Beaty i Joachima.

19.07.2018

Do Mił. B. za ++ rodziców z obu stron,++ ciotki Marię, Martę i Gertrudę, brata, 3 szwagrów i ++  z  pokr , o dar życia wieczn.

18.00 J Do B. Op. i MBNP  z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie i bł.  Boże w rodzinie z okazji rocznicy  urodzin Marii i Jerzego, oraz wszystkich lipcowych solenizantów w rodzinie.

11.07.2018

Święto św. Benedykta, Opata, Patrona Europy

Za ++ z  rodzin: Pilawa, Kontny, Dombek, Michalik i Pluwacz,  oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Wilhelma Lukasik, ++ rodziców z obu stron, ++ z rodziny i pokr. , ++ księży Józefa i Bolesława i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.07.2018

Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Bpa i M.

18.00 J Do B. Op. i MBNP  z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  dalsze zdrowie i bł.  Boże w rodzinie z okazji 20-tej r. ślubu Brygidy i Henryka.

13.07.2018

Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Nabożeństwo Fatimskie.

14.07.2018

W pewnej int.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + Pawła w 2-gą r. śmierci, za dusze opuszczone, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
15.07.2018

XV zwykła

Do Mił. B. za + ojca Augustyna w 30-tą r. śmierci,+ matkę Martę, braci Henryka i Huberta, ++ teściów, oraz ++ szwagierki Marię i Łucję, o dar życia wiecznego.

Do B. Op. i MBNP  z  podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  zdrowie i bł.  Boże  z okazji rocznicy  urodzin Simona.

11.00 J Do Mił. Bożego  o dar życia wiecznego dla + wnuka Patryka i wszystkich zmarłych z rodziny.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby

remontowe naszej Parafii.

Dzisiaj też odpust ku czci św. Małgorzaty w Wysokiej

Sakrament Pokuty i Pojednania przed każdą Mszą św.

W czwartek do godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu,

oraz okazja do przyjęcia Sakramentu Pokuty i Pojednania.

W piątek o godz. 18.00 w kościele św. Jana  Nabożeństwo Fatimskie.

Zgodnie z odezwą ks. bpa Andrzeja Czai w  przyszłą niedzielę odbędzie się

przed kościołem zbiórka „ do Puszek „ na wsparcie franciszkańskiego

programu pomocy dla dzieci i młodzieży z Aleppo.

Wszystkie Msze św. odprawiane są w kościele św. Jana Nepomucena