/ Kwiecień 16, 2023/ Ogłoszenia parafialne

16.04.2023 r.

II Wielkanocna czyli Bożego Miłosierdzia

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża Henryka, ++ rodziców z obu stron, 2 braci, 2 szwagrów, oraz o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.

9.30 PiP Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o bł. Boże i zdrowie w rodz., rodzinach dzieci i wnuków, oraz o dar życia w. dla + męża Antoniego i wnuczki Elżbiety.

11.00  PiP Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. i opiekę na dalsze lata życia dla Gintra Kosytorz w 80-tą r. urodzin.
17.04.2023 r.

Pogrzeb + Bernarda Rataj.

17.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża Wiesława Włóki w 1-wszą r. śmierci, oraz o zdrowie w rodzinie.

18.00 J Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze  zdrowie, bł. Boże w rodzinach synów, oraz za ++ rodziców z obu stron, rodzeństwo i pokr.
18.04.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Łucji w16-tą r. śm., oraz dla ++ ojca, teścia, szwagra, męża Jana i wszystkich ++ z rodz.
19.04.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża, ojca i dziadka Erwina w kolejną  r. śmierci, i dla ++ rodziców z obu stron, oraz z prośbą o zdrowie i bł. B. w rodzinie.

J Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodz. Anny i Teofila, teściów Erny i Emanuela, szwagrów: Henryka, Huberta i Wiktora, dla ++ z pokr., oraz z prośbą o opiekę Bożą i zdrowie w rodzinie.
20.04.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Henryka Gruca  na pamiątkę urodzin, ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże dla mamy, siostry, Helmuta i rodzin dzieci.

Do Mił. Bożego z prośbą o zdrowie,  potrzebne łaski w rodzinie i Boże bł., oraz  o dar życia w. dla ++ rodziców, brata Józefa, ++ z rodziny i znajomych.
21.04.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + szwagra Huberta w

2-gą r. śmierci.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże w całej rodzinie.
22.04.2023 r.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Grzegorza w 30-tą r. urodzin.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże i dary Ducha Świętego dla Davida Czaja w 18-tą r. urodzin.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w.  dla + żony Krystyny Koza, dla ++ rodziców z obu str., oraz o zdrowie i bł. Boże w całej rodz.
23.04.2023 r.

III Wielkanocna.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + matki Marii Dyla  w 31 r. śmierci, + ojca Jana i ++ z rodzin: Dyla i Huć.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + męża Rudolfa, dla  ++ rodziców z obu stron, oraz o zdrowie i bł. B. w rodzinie.

14.00 P Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże w rodzinie z okazji 70-tej r. ur. Ireny Lesik oraz w rodzinach dzieci.

Dzisiejsza  II Niedziela Wielkanocna, zgodnie z objawieniem Pana Jezusa, przekazanym św. siostrze Faustynie, jest Niedzielą Bożego Miłosierdzia.

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego  o godz. 15.00 w kościele św. Jana.

Dzisiejsza  kolekta przeznaczona jest na potrzeby  Caritas Diecezji Opolskiej.

Dzisiejszej  niedzieli za udział w nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego można, pod zwykłymi warunkami zyskać odpust zupełny.

Dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się 78 Tydzień Miłosierdzia Bożego.

Jutro po Mszy św. wieczornej spotkanie dla dzieci komunijnych.

W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka  „do puszek” na budujący się w Opolu kościół św. Jana Pawła II.