/ Kwiecień 23, 2023/ Ogłoszenia parafialne

23.04.2023 r.

III Wielkanocna

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + matki Marii Dyla  w 31 r. śm., + ojca Jana, szwagra Gerarda i ++ z rodzin: Dyla i Huć.

PiP Do Mił. B. o dar życia w.  dla + męża Rudolfa, dla  ++ rodziców z obu stron, oraz o zdrowie i bł. B. w rodzinie.

PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki i babci Doroty Jurczok

na pamiątkę urodzin i dla + ojca Reinholda.

14.00 P Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże w rodzinie z okazji 70-tej r. ur. Ireny Lesik oraz w rodzinach dzieci.
24.04.2023 r.

Św. Wojciecha, Bpa i M.

Patrona Polski

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Józefa, matki Władysławy, teściów, męża, chrześniaka Andrzeja, dla ++ z rodziny. i dusz w czyśćcu cierpiących.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o potrzebne łaski, zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny z okazji

18-tej r. ślubu.

25.04.2023 r.

Św. Marka Ewangelisty

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Jana w 2-gą r. śmierci.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Jana w r. śmierci, ++ rodz. z obu stron, zięcia Lucjana, siostry Róży, chrześnicy Małgorzaty, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
26.04.2023 r.

Do B. Op. i MBR w int. Róży Różańcowej Rodziców modlących się za dzieci.

J Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Wojciecha i ojca Jerzego na pamiątkę imienin.
27.04.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Huberta Czaja w 7-mą r. śmierci i dla ++ z rodziny.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  bł. B. i zdrowie w rodzinie, oraz rodzinach: córki i synów, oraz za + córkę Sylwię, męża Jerzego, oraz  rodz. Józefa i Anieli.
28.04.2023 r.

– Do Mił. B. o dar życia w. dla męża Pawła w 1-wszą r. śmierci, syna Jana, rodziców: Emilii i Wincentego, dla rodz. Róży i Jerzego Glenz i ciotki Hildegardy.

– Do Mił. B. o dar życia w. dla + Zofii Gadomskiej w 1-ą r. śm.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Łucji Kulesa na pamiątkę urodz.
29.04.2023 r.

Św. Katarzyny Sieneńskiej, dz. i Dra K.

Uroczystość udzielania Sakramentu Bierzmowania.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  bł. B. i zdrowie z ok. 96-tej r. ur. Jerzego Strzody., oraz o dar życia w. dla + żony Klary.

18.00 J Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o  bł. B. i zdrowie w rodzinie .z okazji kolejnej r. ślubu, w rodzinach dzieci i za + matkę.
30.04.2023 r.

IV Wielkanocna.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Gertrudy i Konrada, brata Piotrka, teścia Kazimierza, oraz o zdrowie i bł. B. w rodz.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Gerarda w 20-tą r. śmierci i dla + mamy Agnieszki.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + syna Sebastiana Lesik w kolejną  r. śmierci i dla + ojca Alojzego.

14.00 P Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Jana Lesik w

3-cia r. śm.,dla + córki Krystyny, brata Jana, szwagra Jana, szwagierki Magdaleny i ++  rodz. z obu stron.

Odpowiadając na apel naszego ks. Biskupa, dzisiaj przed kościołem zbiórka na wsparcie budującego się w Opolu kościoła pw. św. Jana Pawła II.

Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele św. Jana Nieszpory niedzielne.

Od 23 do 29 kwietnia obchodzimy 15-ty Tydzień Biblijny.

Okazja do przyjęcia sakramentu pokuty przed każdą Mszą św.

Jutro po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela.

We wtorek wspomnienie św. Marka Ewangelisty, tradycyjnie przed Mszą św. wieczorną o godz.17.30 procesja błagalna ku czci św. Marka  z prośbą o dobre urodzaje, początek przed krzyżem przy ul Osiedlowej.

W czwartek od 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

W sobotę  o godz. 14.00 w naszym kościele św. Ap. Piotra i Pawła  młodzież części naszego dekanatu przyjmie Sakrament Bierzmowania.

Przyszła IV Niedziela Wielkanocna jest niedzielą Dobrego Pasterza i rozpoczyna 60 Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.