/ Lipiec 24, 2023/ Ogłoszenia parafialne

23.07.2023 r.

XVI zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Marty w 10-tą r. śmierci, dla + ojca Jana, dla ++ teściów Emilii i Jana i dla ++ z rodziny

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Antoniego, + wnuczki Elżbiety, ++ rodziców z obu stron, dla + siostry, brata, zięcia  i ++  z rodziny, oraz o bł. B. i zdrowie w rodz.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca i Piotra w 30-tą r. śmierci, dla + matki Weroniki, brata Józefa, bratowej Barbary i szwagra Jerzego.
24.07.2023 r.

Św. Kingi, dziewicy

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę B. dla Anny Pohla  i dzieci z rodz.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża, ojca i dziadka Henryka Gruca w 3-cią r. śmierci.
25.07.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Joanny Wojsa od przyjaciółek: Ireny, Anny, Ireny i Marysi.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Jakuba na pamiątkę urodzin, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
26.07.2023 r.

Św. Anny

Matki NMP

Do Mił. B. i MB i św. Anny o dar życia w. dla ++ Anny i Jana Kaczmarzyk  za ++ dziadków, oraz za ++ z rodziny.

Do św. Anny w 90-tą r. urodzin o zdrowie i bł. Boże dla Anny i dzieci z rodzinami, oraz o spokój duszy dla + męża Józefa.

PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + Jana Suda w 30-ty dzień po śm.
27.07.2023 r.

Św. Joachima

Ojca NMP

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego i bł. B. dla Anny w 30-tą r. ur.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł.  Boże dla Krystyny z ok. urodzin, oraz za + męża Erwina i ++ z rodziny.

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + Joanny Wojsa – od Róży Różańcowej do której należała.
28.07.2023 r.

7.00 J W int. Parafian.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża i ojca Jana Wróbel, rodz. z obu str, dla ++ sióstr, braci i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. B. w rodzinie.
29.07.2023 r.

Św. Marty, Marii i Łazarza

Msza św. dziękczynna w int. Marii z ok. 50-tej r. urodzin z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o Boże bł., dary Ducha Świętego, oraz opiekę Matki Bożej dla niej i całej rodziny na dalsze lata, oraz za ++ rodziców, brata Józefa i chrzestnego Karola.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Macieja Morawiec w 1-szą r. śm. i dla ++ jego rodziców.

18.00 J Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł.  Boże, oraz za ++ rodziców z obu stron i ++ z rodz. Sachta.
30.07.2023 r.

XVII zwykła

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, opiekę i bł. B. dla Joanny i Ryszarda w 25-ta r. ślubu i rodziny.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża i ojca Karola w 2-gą r. śm., dla ++  rodziców, siostrzeńca, ++  rodzeństwa i ++ z rodz.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Franciszka w 25-tą r. śm.
  12.00 PiP Msza św. chrzcielna

Jutro w poniedziałek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela.

Sakrament Pokuty można przyjąć rano i wieczorem przed Mszą św.

W czwartek od g. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

W przyszłą niedzielę uroczystości odpustowe ku czci św. Anny w Oleśnie.

w programie tych uroczystości w piątek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Maryjnej Wspólnoty Opiekunek Dziecięctwa Bożego, do której Ks. Bp serdecznie zaprasza.

W sobotę o godz. 18.00 Msza św. pod przewodnictwem  Stefana Zekorna Biskupa pomocniczego diecezji Miinster.

O godz. 20.00 Wieczór Uwielbienia.

W niedzielę o godz. 11.00 Suma odpustowa pod przewodnictwem  emerytowanego Biskupa gliwickiego Jana Kopca.

W niedzielę 31 lipca można zyskać Odpust Porcjunkuli związany z

Matką Bożą Anielską z Porcjunkuli, odpust ten można zyskać

pod zwykłymi warunkami także  2 sierpnia, lub  w niedzielę 7 sierpnia.