/ Luty 18, 2024/ Ogłoszenia parafialne

18.02.2024 r.

I Wielkiego Postu

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Krzysztofa Brzezina na okol. śmierci od rodzin Mireckich i Mielczarków.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców i teściów na pamiątkę ich urodzin i dla ++ dziadków z obu stron.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Krystyny Kulik w 13-tą

r. śmierci i dla ++ z rodziny.

14.00 P Do Mił. B. o dar życia w. dla + Zbigniewa Konopskiego w kolejną r. śmierci, dla ++ rodziców z obu stron  ++ braci, szwagrów i ++ z rodziny.
19.02.2024 r.

K

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą  o zdrowie i bł. Boże z okazji urodzin Ireny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Anastazji na pamiątkę urodzin, dla ++ jej rodzeństwa, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
20.02.2024 r.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Antoniego w 15-tą r. śmierci , dla + syna w 4-tą r. śmierci, dla ++ zmarłych z rodziny i rodzeństwo z obu stron, oraz dla ostatnio zmarłych bliskich sercu.
21.02.2024 r.

7.00 K

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

J Do Mił. B. o dar życia w. dla + Emilii Suda na pamiątkę urodzin, dla + ojca Gerarda, zięcia Szymona, teścia Antoniego w 15-tą r. śm. i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
22.02.2024 r.

18.00 J Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o Bożą opiekę i zdrowie i bł. Boże w rodzinie, oraz za + ojca Tomasza Jochem w 8-mą r. śmierci.
23.02.2024 r.

7.00 K W int. Parafian.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + babci Marii w kolejną r. śmierci dla ++ rodz. Irmgardy i Horsta i ++ z  rodz.
24.02.2024 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Herberta Klama 1-wsza  r. śmierci.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Huberta kolejną r. śmierci, dla ++ rodziców, teściów, oraz dla ++ Henryka i Norberta.
25.02.2024 r.

II Wielkiego Postu

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Pawła Seewald w 4-tą r. śmierci i dla ++ rodziców: Agnieszki i Pawła, oraz

Anny i Franciszka.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o Bożą opiekę i zdrowie i bł. Boże w rodz., oraz za + ojca Franciszka, dla + teścia Pawła i ++ z rodz.

PiP Do Mił. B. o dar życia w dla + mamy Hildegardy Sklorz w 1-wszą r. śmierci, dla + ojca Alojzego, brata Alfreda, dla + teścia Gerarda Rogoń, dziadków  z obu str. i  pokr.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Dzisiaj po południu o godz. 15.00 w kościele parafialnym Nabożeństwo Gorzkich żali.

Jutro po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

Nabożeństwo drogi krzyżowej dla dzieci we wtorek o godz. 17.30 w kościele św. Jana.

Nabożeństwo drogi krzyżowej dla dorosłych w piątek o godz. 17.30 w kościele św. Jana.

Za udział w tych nabożeństwach, można, pod zwykłymi warunkami zyskać odpust zupełny.