/ Listopad 27, 2023/ Ogłoszenia parafialne

Jezusa

Chrystusa

Króla Wszechświata

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Stanisława Gruca w kolejną r. śmierci, dla ++ rodziców z obu stron siostry, brata, dla ++ z pokr. i dusz opuszczonych.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Alfreda Barakowskiego w

3-cią r. śmierci.

Do Bożej Op. i MB i św. Katarzyny z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o dalszą opiekę zdrowie i bł. Boże  dla kolejarzy naszej parafii, ich rodzin oraz za ++ tej wspólnoty.

14.00 P Do Mił. B. i MB Miłosiernej o dar życia w. dla + matki Marii Woś w 24 r. śmierci, + ojca Brunona, brata Gerarda, teściów Heleny i Walentego, oraz ++ z całej rodziny.
27.11.2023 r.

13.00 PiP Pogrzeb + Henryka Kucharczyk.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i  z prośbą o dalsze zdrowie, dary Ducha Świętego i bł. Boże  dla Sabiny w 50-tą r. urodzin.
28.11.2023 r. 7.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Włodzimierza.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Kazimierza Ręczmin na pamiątkę urodzin, dla + jego  żony Łucji i dla ++ z rodziny.
29.11.2023 r.

Za ++ zalecanych w wypominkach.

J Do Mił. B. o dar życia w. dla + Jana Morawiec w 7-mą r. śmierci, dla  + jego żony Marii, syna Macieja, dla + ojca Franciszka i ++ z pokr. z obu stron
30.11.2023 r.

Św. Andrzeja Apostoła

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców: Agnieszki i Karola, teściów + męża, dla ++ braci, sióstr, szwagierek, szwagrów i ++ z rodziny.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla  + matki Władysławy w

28-mą r. śmierci, ojca Józefa, męża Wilhelma teściów, oraz ++ księży Józefa, Bolesława, Andrzeja i  ojca Paulina Stanisława.

01.11.2023 r.

7.00 J W int. Parafian.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + żony, matki i babci Marty w 5-tą r. śmierci.
02.11.2023 r.

Św. Franciszka Ksawerego, kapł.

Nabożeństwo 1-wszej  soboty miesiąca.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Joanny Wojsa –  od rodziny Gruca, oraz, o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

18.00 J Do Mił. Bożego o dar życia w. dla ++ rodziców: ojca Alfreda Pietrucha w 11-tą r. śmierci, dla mamy Elżbiety

++ dziadków z obu str. i ++ z rodzin:  Pietrucha i Ochman

03.11.2023 r.

I Adwentu

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + córki Wiolety w 11-tą r. śmierci, dla + matki Petry w 5-tą r. śmierci dla + ojca, teściów i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców: Katarzyny i Feliksa, dla + teściów Elżbiety i Bogumiła, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

11.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców: Piotra i Florentyny, brata Norberta, Augustyna i Franciszki, Jana i Marii i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Dzisiaj  obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

Dzisiaj o godz. 15:00 w kościele parafialnym Nabożeństwo do Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Jeszcze w tygodniu będziemy odmawiać różaniec za zmarłych zalecanych w wypominkach we wtorek i piątek w kościele św. Jana o godz. 17.30.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

W 1-wszy piątek  nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa rano przed Mszą św. a wieczorem  po Mszy św.

Nabożeństwo 1-wszej soboty miesiąca w kościele PiP o godz. 7.00, zaś odwiedziny chorych od godz. 9.00.

W przyszłą niedzielę, tradycyjnie, kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej Diecezji i Seminarium Duchownego w Opolu..