/ Czerwiec 26, 2023/ Ogłoszenia parafialne

25.06.2023 r.

XII zwykła

Odpust ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła

Do NSPJ i MB Królowej Pokoju  z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. B. dla Ireny i Łucji z okazji urodzin, oraz  za ++ rodziców Annę i Jana Kaczmarzyk.

Do NSPJ w 50-tą r. urodzin Renaty z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o bł. na dalsze lata życia.

11.00 PiP Suma odpustowa ku czci św. Apostołów  Piotra i Pawła w intencji żyjących i zmarłych Parafian.

– Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże z okazji zbliżającej się 30-tej r.  urodzin i imienin Piotra.

26.06.2023 r.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o, zdrowie i bł. Boże w rodz. Reinert z ok. urodzin Teresy.

Pogrzeb + Jana Suda.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. dla Reginy z okazji 65 r. urodzin, oraz dla wnuka Mikołaja w 1-wszą r. urodzin.
27.06.2023 r.

Do Bożej Op., MBNP i św. Józefa z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o Bożą opiekę dar zdrowie i bł. Boże dla Siostry Benedykty z okazji 60-lecia ślubów zakonnych.

Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł., o łaskę pracy do emerytury dla Daniela z ok. urodzin.
28.06.2023 r.

Św. Ireneusza biskupa i męczennika

18.00 PiP Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże w rodzinie z okazji kolejnej r. ślubu Haliny i Zdzisława, oraz o dar życia w. dla ++ rodziców z obu stron: Józefa i Janiny, Urszuli i Pawła, oraz dla + Czesława i dla + Zofii.
29.06.2023 r.

Uroczystość św. Apostołów

Piotra i Pawła

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za przeżyte lata i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże z okazji urodzin.

Za ++ parafian.

18.00 PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + Herberta Michalik w 7-mą r. śmierci, dla Bernarda i Elżbiety Michalik, Jerzego Huć i ++ rodz. z obu str., oraz o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.
30.06.2023 r.

7.00 J Za dusze w czyśćcu cierpiące.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Reinholda i Doroty  Jurczok, ++ dziadków, oraz   ++ z rodziny.
01.07.2023 r.

Nabożeństwo 1-wszej soboty miesiąca.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + żony Krystyny Fijak w

1-wszą r. śmierci, dla ++ rodz. z obu stron, siostry Krystyny i dla ++ szwagrów.

02.07.2023 r.

XIII zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++  rodziców Jadwigi i Alfonsa, cioci Anny i ++ z rodziny, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

PiP Do Bożej Op. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Sandry i Rafała z okazji 1-wszej r. ślubu.

Nabożeństwa czerwcowe w kościele parafialnym:

od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.

Rano Sakrament Pokuty podczas porannego różańca przed Mszą św.

Wieczorem przed nabożeństwem czerwcowym.

W czwartek 29 czerwca liturgiczna  Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, kolekta tego dnia przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

W  tygodniu przypada  1-wsza sobota miesiąca.

Nabożeństwo 1-wszej soboty w kościele parafialnym o godz. 7.00.

Odwiedziny chorych w sobotę, po nabożeństwie, od godz. 9.00.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej

Diecezji i Seminarium Duchownego w Opolu.