/ Sierpień 28, 2023/ Ogłoszenia parafialne

27.08.2023 r.

XXI zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Huberta w 35-tą r. śmierci, dla ++ rodz. Annę i Wilhelma, teściów: Marię i Walentego i ++ z całej rodziny.

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Katarzyny i Feliksa, dla + teścia Bogumiła, oraz o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Zygmunta Brzezina na pamiątkę urodzin.
28.08.2023 r.

Św. Augustyna biskupa i doktora Kościoła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Piotra w kolejną r. śmierci i ++ jego żonę Annę.

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski  z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego i bł. Boże dla Tomasza i Magdaleny z okazji urodzin.
29.08.2023 r.

Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

Do  Mił. B. i MBNP o dar życia w. dla + matki Marii, rodz. Gertrudy i Tomasza i  ++ z  pokr., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

30.08.2023 r.

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Łucji Ręczmin na pamiątkę urodzin dla + męża  Kazimierza i ++ z rodz.
31.08.2023 r.

18.00    J Do  Mił. B. o dar życia w. dla + Ewy Ptok w

2-gą r. śmierci.

01.09.2023 r.

Bł. Bronisławy dziewicy

Do Mił. Bożego za  ++ rodz. Gertrudy i Zygfryda Biela w 22-gą r. śmierci matki, oraz brata, siostrę szwagra Wilhelma i siostrzenicę Anetę –  o spokój ich dusz.
02.09.2023 r.

Nabożeństwo 1-wszej soboty miesiąca.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie w 10-tą r. ślubu.

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Gertrudy i Horsta Jochem, Wernera Blozik i ++ z rodz., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
03.09.2023 r.

XXII zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Antoniego w 17-tą r. śm., mamy Marty, brata Józefa, wujków Horsta i Karola, cioci Gertrudy dla + Roberta i ++ z rodziny.

Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie , oraz o opiekę św. Anioła Stróża dla Szymona i Aleksandra.

11.00 PiP Do Mił. B. za + ojca Stanisława w kolejną r. śmierci, + matkę Janinę i brata Władysława, oraz ++ teściów Natalię i Stanisława Kierat.

Jutro po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela.

W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Kończy się okres wakacji, przed nami nowy rok szkolny i katechetyczny.

W tym tygodniu spowiedź dla klas : IV, V, i VI we wtorek, a dla pozostałych klas w środę –  w kościele św. Jana od godz. 17.30.

W tym tygodniu przypadają tylko 1-szy, piątek i  sobota miesiąca.

W 1-wszy piątek nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, rano przed Mszą św. a wieczorem po Mszy św., a  przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

Nabożeństwo 1-wszej soboty w kościele parafialnym o godz. 7.00 po nabożeństwie od  godz. 9.00 odwiedziny chorych.

W sobotę 16 września planujemy wspólny wyjazd na obchody

Podwyższenia Krzyża Św. na Górę św. Anny, autobusem, który będzie do dyspozycji cały dzień, koszt wyjazdu 50 zł. (płatne w autobusie).

W przyszłą niedzielę, kolekta na potrzeby Diecezji.