/ Maj 30, 2023/ Ogłoszenia parafialne

28.05.2023 r.

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Do Mił. B. o dar życia w. dla + żony Trauty w 13-tą r. śmierci, dla ++ rodziców z obu stron, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża, ojca  i dziadka Piotra dla ++ rodziców  i  teściów, brata Ernesta, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.

11.00 PiP Do Bożej Op. i KM  z podziękowaniem  za otrzymane laski i z prośbą  o zdrowie i bł. Boże okazji kolejnej r. urodzin, za + męża Gerarda, ++ rodziców z obu stron i ++ z pokr..
29.05.2023 r.

NMP Matki Kościoła

Do Bożej Op. i KM  z podziękowaniem  za otrzymane laski i z prośbą  o zdrowie i bł. Boże w pewnej int

Do Mił. B. o dar życia w. dla męża i ojca Jana w 25 r. śm., dla ++ rodz. z obu stron, dla + siostry, braci, bratowej, szwagierki, szwagrów i bratanka, oraz  o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
30.05.2023 r.

18.00 PiP Do Mił. B. i KM o dar życia w. dla + rodziców, rodzeństwa i pokr. z obu stron, oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
31.05.2023 r.

Święto Nawiedzenia NMP

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Leona Fiirguth na pamiątkę ur. i ++ rodz. i teściów, oraz  z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie..

PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + córki Wioletty na pamiątkę urodzin, dla ++ rodziców, teściów, oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
01.06.2023 r.

Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

O powołania kapłańskie i zakonne.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + męża Krzysztofa Wilczak, w 10-tą r. śmierci, dla  ++ rodziców  z obu stron i ++ z rodz.

02.06.2023 r.

7.00    J W int. Parafian.

Do Mił. B. i KM o dar życia w. dla + ojca Janusza, mamy Krystyny i dla ++ z rodziny.
03.06.2023 r.

Św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

Nabożeństwo 1-wszej soboty miesiąca.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla + mamy Marii w kolejną r. śmierci i ojca Eryka.
04.06.2023 r.

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

Do Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Franciszka i Anny, brata Piotra, teściów Marię i Walentego, braci Teodora i Huberta, siostrę Hildegardę i 2 szwagrów, oraz z prośbą  o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża, ojca i dziadka Jana na pamiątkę urodzin, oraz za ++ z rodzin: Janik i Wręczycki.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Stanisława, dla ++ rodz. z obu stron i ++ z rodz.

Dzisiejsza niedziela to  Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończąca okres wielkanocnej spowiedzi i Komunii św.

Nabożeństwa majowe dzisiaj o godz. 15.00 w kościele parafialnym, a od poniedziałku do środy w kościele parafialnym o godz. 17.30.

Jutro w poniedziałek Uroczystość NMP Matki Kościoła.

Tradycyjne rejonowe spotkania dla rolników. o godz. 10.00 przy kościele św. Anny w Oleśnie.

Sakr. Pokuty rano przed Mszą św., wieczorem przed nabożeństwem.

W tym tygodniu przypada 1-wszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W 1-wszy czwartek przypada także Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana –  „Godzina św.” od godz. 17.00 do 18.00.

W 1-wszy piątek nabożeństwo do NSPJ rano i wieczorem przed Mszy św.

Nabożeństwo 1-wszej soboty miesiąca w kościele parafialnym o godz. 7.00, a od godz. 9.00 odwiedziny chorych naszej parafii.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Diecezji.