/ Maj 15, 2023/ Ogłoszenia parafialne

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Janiny Świstackiej

w 25-tą r. śmierci.

Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + męża i ojca Rudolfa,

w kolejną r. śmierci dla ++ rodziców z obu str. i ++ z rodz.

Uroczystość 1-wszej Komunii św. Msza św. w int. dzieci przystępujących do 1-wszej Komunii św. i ich rodzin.
15.05.2023 r.

18.00  PiP Do Mił. Bożego o dar życia w. dla + żony, matki i babci Marty na pamiątkę urodzin.
16.05.2023 r.

Św. Andrzeja Boboli Kapłana i Męczennika

Za ++ kapłanów.

Do KM o pokój na świecie i nawrócenie grzeszników o Boże bł. dla żyjących i radość w. dla zmarłych z Róży Różańcowej z Molnej.
17.05.2023 r.

Do Bożej Op. i  KM o potrzebne łaski w rodzinach i dar życia w. dla zmarłych  z Róży Różańcowej  P. M. Maks.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + matki Heleny w 22-gą r. śmierci ,ojca Franciszka wujka Roberta i Karola, cioci Łucji, babci z obu str. i ++ z rodziny.

18.05.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + rodziców Anny i Manfreda w kolejną r. śmierci.

18.00 PiP Do Mił. B. i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. B. w rodzinie, oraz za ++ matkę Marię i ojca Jana na pamiątkę urodzin, za ++ z rodz. i pokr.
19.05.2023 r.

7.00 J W int. Parafian.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża Franciszka, syna Henryka i ++ z rodzin: Baron i Jasionek.
20.05.2023 r.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + Jerzego Huć w

30-ty dzień po śmierci.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Zygmunta Brzezina  w kolejną r. śmierci i dla ++  rodziców, teściów i dla + szwagra.

18.00 J Do Bożej Op. i KM z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. B. w rodzinie, oraz za + męża i rodziców

z obu stron.

21.05.2023 r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Do Mił. B. i KM o dar życia w. dla + siostrzenicy Krystyny w 3-cią r. śmierci, oraz dla ++ rodziców, rodzeństwa, pokr.

i dusz w czyśćcu cierpiących.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o Bożą pomoc, opiekę i dary Ducha Świętego podczas egzaminów.

Suma odpustowa ku czci św. Jana Nepomucena  w int. Parafian i  uroczystość rocznicy 1-wszej Komunii św.

14.00 P Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża  Józefa Polaczek

w 10-tą r. śmie, rodz. Albinę i Alojzego Wengel, teściów Jana i Stanisławę Polaczek, braci Jochana i Waldemara Wengel i dla ++ z rodziny.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej Parafii.

Dzisiejsze nabożeństwo majowe w kościele parafialnym o godz. 16.00.

W dni powszednie nabożeństwo w kościele parafialnym o godz. 17.30.

Sakr. Pokuty rano przed Mszą św., wieczorem przed nabożeństwem.

W poniedziałek , wtorek i środę przed tą uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego przypadają dni krzyżowe, czyli procesje błagalne o dobre urodzaje.

W czwartek od godz. 17.00 do 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu

W niedzielę 21 maja przypada też odpust ku czci św. Jana Nepomucena współpatrona naszej parafii, Msza św. w kościele św. Jana o godz. 11.00,  jak co roku odpust będzie połączony z uroczystością rocznicy 1-wszej Komunii św.

Po południu o godz. 15.00 Parafialna Rada Duszpasterska  zaprasza na

spotkanie odpustowe przy kawie na farskim ogrodzie.