/ Sierpień 31, 2022/ Ogłoszenia parafialne

28.08.2022 r.

XXII zwykła

Do Mił. B. o dar życia w. dla + żony Trauty na pamiątkę urodzin, oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Do Mił. B. o dar życia w. dla + męża i ojca Zygmunta Brzezina na pamiątkę urodzin i dla ++ z rodzin z obu stron.

Do Bożej Op. i MBNP  z podz. za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o Bożą opiekę  zdrowie i bł. w rodzinie Mrugała, oraz za + brata Marcina i ojca Henryka.
29.08.2022 r.  Poniedziałek

Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

Do  Mił. B. i MBNP o dar życia w. dla + matki Marii, rodziców Gertrudy i Tomasza i  ++ z  pokr.

Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane  łaski  z prośbą o zdrowie i bł. Boże w intencji rodziny Piecka.
30.08.2022 r.

Do Mił. B. o dar życia  dla + Macieja Morawiec w 30-ty dzień

po śmierci.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o  zdrowie i bł. Boże z okazji kolejnej r. urodzin Haliny, o pomyślny przebieg leczenia Antoniego i łaski dla całej rodz.
31.08.2022 r.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i bł.  Boże w rodzinie, oraz za ++ rodziców Józefa i Janinę, teściów Pawła i Urszulę, szwagierkę Zofię, szwagra Czesława i ++ z rodziny z obu stron.

PiP Do Mił. B. o dar życia w. dla + Ewy Ptok w 1-wszą r. śmierci.
01.09.2022 r.

Bł. Bronisławy dziewicy

Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego.

18.00 PiP Do Mił. Bożego za  ++ rodziców Gertrudy i Zygfryda Biela w 21-wszą r. śmierci matki, oraz brata Gintra  o spokój ich dusz.
02.09.2022 r. Piątek 7.00 J W int. Parafian.

– Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Teodora w 14 r. śm., dla mamy Rity i ++ z rodzin z obu stron, oraz o zdrowie i bł. B.
03.09.2022 r.

Św. Grzegorza W. papieża  i doktora K.

Nabożeństwo 1-wszej soboty miesiąca.

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za wszystkie łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Krzysztofa Wolny w 40-tą r. ur. , oraz w int. całej rodziny.

18.00 J Do  Mił. B. o dar życia w. dla ++ rodziców Gertrudy i Horsta Jochem, Wernera Blozik i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.
04.09.2022 r.

XXIII zwykła

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + ojca Augustyna, rodz. z obu stron, + Barbary i ++ z rodz., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.

Do  Mił. B. o dar życia w. dla + matki Anny Nowak w 1-wszą r. śmierci, + ojca Jerzego Nowak, oraz ++ rodziców Florentynę i Rudolfa Nierobis.

PiP Do Mił. B. za + ojca Stanisława w kolejną r. śmierci, + matkę Janinę i brata Władysława, oraz ++ teściów Natalię i Stanisława Kierat.

Sakrament Pokuty można przyjąć przed każdą Mszą św.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela.

W tym tygodniu spowiedź dla klas : IV, V, i VI w poniedziałek, a dla pozostałych klas w środę –  w kościele parafialnym od godz. 17.30.

Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w czwartek o godz. 7.30 w kościele św. Jana, po  Mszy św. poświęcenia przyborów szkolnych.

W tym tygodniu przypadają 1-wszy czwartek, piątek i  sobota miesiąca

Jak zawsze w 1-wszy czwartek od godz. 17 do 18.00 w kościele parafialnym „Godzina święta” z modlitwą w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych, oraz modlitwą za młode pokolenie .

W 1-wszy piątek nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, rano przed Mszą św., a wieczorem po Mszy św., –  przed Mszą św. okazja do spowiedzi św.

Nabożeństwo 1-wszej soboty w kościele parafialnym o godz. 7.00 po nabożeństwie od  godz. 9.00 odwiedziny chorych.

W przyszłą niedzielę, kolekta na potrzeby Diecezji.

W sobotę 10 września planujemy wspólny wyjazd na obchody Podwyższenia Krzyża Pańskiego na Górę św. Anny, autobusem, który będzie do dyspozycji cały dzień, koszt wyjazdu 50 zł. (płatne w autobusie).

We wrześniu tradycyjne spotkania dla Jubilatów Małżeńskich w kościele Seminaryjno-akademickim w Opolu o godz. 14.00. W niedzielę 4 września dla Srebrnych Jubilatów, a 11 września dla Złotych Jubilatów małżeńskich.