/ Kwiecień 3, 2024/ Ogłoszenia parafialne

31.03.2024 r.

Wielkanocna

Do Zmartwychwstałego Chrystusa o dar życia w. dla + ojca Eugeniusza w 22 r. śmierci, dla + matki Heleny, dla ++ teściów i ++ z rodz., oraz o zdrowie i bł. Boże w rodz.

Do Zmartwychwstałego Chrystusa o dar życia w. dla ++ rodziców: Gertrudy i Wiktora Kozioł w kolejną r. śm., oraz z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie Knieć.

Do Zmartwychwstałego Chr. i MB Miłosiernej o dar życia w. dla ++ rodziców :  Anny i Jana Kaczmarzyk  i ++ z rodziny
01.04.2024 r.

Poniedziałek Wielkanocny

Do Zmartwychwstałego Chrystusa. z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie dla Małgorzaty w 60-tą r. urodzin.

Do Zmartwychwstałego Chrystusa o dar życia w. dla  + Marii Krawczyk w 3-cią r. śmierci, dla + ojca Jana, teściów Heleny i Czesława, dziadków i ++ z rodziny

Do Zmartwychwstałego Chr. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze bł. Boże i zdrowie w rodzinie, oraz o dar życia w. dla + żony i wszystkich ++ z rodzin: Koza i Czaja.
02.04.2024 r.

w Oktawie Wielkanocy

Pogrzeb + Klary Wieczorek.

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + Łucji Skubała w 30-ty dzień

po śmierci.

Do Zmartwychwstałego Chrystusa o dar życia w. dla ++ rodziców Gertrudy i Tomasza, dla + matki Marii i ++ z pokr., oraz o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.
03.04.2024 r.

w Oktawie Wielkanocy

Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża  Rudolfa. Lesik w 8-mą  r. śmierci, dla ++ rodz. Lesik i Losse, dla + siostry Joanny, szwagra Ryszarda i Pawła  i ++ z rodziny.

J Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Heleny w 85-tą r. urodzin.
04.04.2024 r.

K

Za naszych zmarłych polecanych Bożemu Miłosierdziu w nabożeństwach Drogi krzyżowej.

Do Zmartwychwstałego Chrystusa i MB Miłosiernej o dar życia w. dla + ojca Jana Kaczmarzyk w 1-wszą r. śmierci.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w. dla  + męża i ojca  Jerzego Michalik w 4-tą r. śmierci, dla ++  rodziców Marii i Karola, teściowej Anny, dla ++ szwagierek i szwagrów.
05.04.2024 r.

7.00 J W int. Parafian.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + ojca Józefa  w Piecka 45-tą r. śmierci, + matki Teresy, rodziców: Heleny i Edmunda Loose, ++ z rodziny i pokr.
06.04.2024 r.

w Oktawie Wielkanocy

Nabożeństwo 1-wszej soboty miesiąca.

18.00 J Do Mił. B. o dar życia w.  dla + ojca Józefa Kasprzyk w 17-tą r. śmierci,  + matki Klary, męża Mariana, brata Alfreda i  dla wszystkich ++z rodziny.
07.04.2024 r.

Niedziela II Wielkanocna

czyli

Miłosierdzia Bożego

Do Bożej Op. i MBNP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. B. dla Zuzanny w 17-tą r. urodzin i dla całej rodz.

Do Mił. B. o dar życia w.  dla + ojca Tadeusza na pamiątkę ur., mamy Janiny, brata Jerzego, wujka Stefana i ++ z rodz.

PiP Do Mił. B. o dar życia w.  dla + ojca Pawła w 39-tą r. śmierci, matki Anny, brata Jana, ++ teściów i ++ z rodziny, oraz o zdrowie i bł. Boże w całej rodzinie.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

W Wielkanoc o godz.15.00 w kościele św. Jana  nowenna do Bożego Miłosierdzia, przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego.

W Poniedziałek Wielkanocny o godz.15.00 w kościele św. Jana  nowenna do Bożego Miłosierdzia, przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego.

Przez cały tydzień nowenna do Bożego Miłosierdzia przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30.

W Poniedziałek Wielkanocny tradycyjnie kolekta na KUL.

Przez cały tydzień świętujemy Oktawę Wielkanocną.

W  niedzielę Bożego Miłosierdzia kolekta przeznaczona jest na potrzeby Caritas naszej Diecezji.